Podobne strony

 • Projektowanie ogrodów

  Ogrodnictwo
  "Twój Ogród" Krzysztof Mudlaff (projekty, realizacja, opieka).
 • Oase

  Sklepy internetowe
  Strona firmowa sklepu internetowego i hurtowni z produktami niemieckiej firmy Oase Living Water - lidera na rynku producentów systemów filtracyjnych do oczek wodnych i stawów. Największy w Polsce wybór pomp i filtrów do stawów, strumieni i kaskad. Wysokie rabaty dla odbiorców hurtowych i firm z branży ogrodniczej. Certyfikowane produktowe szkolenia Oase i szkolenia z zakresu budowy stawów kąpielowych Gordo Studio i basenów Proteus Myrtha. Import i export artykułów ogrodniczych
 • BioKalonit - mieszanka minerałów do stawu kąpielowego

  Dom i wnętrza
  Producent naturalnych mieszanek filtracyjnych do oczek wodnych, stawów kąpielowych, stawów retencyjnych, akwariów, przydomowych oczyszczalni ścieków i zielonych dachów. Kruszywa i minerały do filtrów bagiennych, stref regeneracyjnych i komór filtracyjnych. Porowate złoża mineralne dla błon bakteryjnych i podłoża dla roślin wodnych. Naturalne i ekologiczne adsorbenty fosforanów i metali ciężkich. Wysoce oczyszczone zeolity dla stawów z karpiami Koi.
 • Projektowanie i budowa oczka wodnego i stawu kąpielowego

  Hobby i pasje
  Działamy z pasją i zaangażowaniem tworząc ogrody wodne. Wykonujemy projekty ogrodów dla prywatnych osób, klientów biznesowych i instytucji państwowych. Zajmujemy się budową zbiorników wodnych, wkomponujemy w każdy ogród oczko wodne, staw kąpielowy czy basen naturalny oraz mniejsze elementy jak fontanna ogrodowa czy kaskada wodna. Nasz realizacje powstają w oparciu o nowoczesne systemy filtracyjne marki Oase. Przeprowadzamy serwis elementów wodnych, wykonujemy czyszczenie stawów kąpielowych.
 • Ogrody, Projektowanie i zakładanie ogrodów Lublin

  Firmy wg branży
  Nieszablonowe podejście do projektowania i zakładanie ogrodów i terenów zieleni. Projekty ogrodów przydomowych, tarasów i przestrzeni publicznych. Projektowanie i instalacja automatycznych systemów nawadniania ogrodów, sadów, parków marki Rain Bird , Hunter. Budowa oczek i stawów kąpielowych w oparciu o sprzęt marki OASE - living water.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Natur Pool - stawy kąpielowe, baseny, serwisy ::

Nasza ocena:
Adres: www.katalog.hoga.pl

Ulica: Bierutowska

Miasto: Wrocław
Kod: 51-317
NIP: 8951944472

Telefon: 883533685
Opis:

Firma oferująca usługi związane z projektem, budową i serwisem takich obiektów jak: stawy kąpielowe, baseny, oczka wodne. Dodatkowo: zgrzewanie folii PVC, wulkanizacja EPDM.