Podobne strony

 • Gastrometal

  Osprzęt
  Przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizujące się w wytwarzaniu sprzętu ze stali kwasoodpornej na wyposażenie służby zdrowia, gastronomii, przemysłu spożywczego i przetwórczego oraz żeglarstwa. W ofercie znajdują się meble ze stali nierdzewnej, kolektory słoneczne, witraże i lampy witrażowe,wszelkie elementy stalowe polecane w standardowym wyposażeniu jachtów.
 • Basen-Pool-Świta

  Pływanie
  Witryna prezentuje informacje o basen-pool - firmie zajmującej się basenami, saunami, zadaszeniami i solariami.
 • Sekcja Pływacka

  Kluby
  Sekcja Pływacka krakowskiego klubu Korona. Znajduje się tu bardzo ładna galeria, historia, sekcje oraz informacje o zarządzie.
 • Fala-Fontanny

  Budownictwo wodne
  Zakład oferuje kompleksowe rozwiązania technologiczn-konstrukcyjne oraz dostawę urządzeń do basenów prywatnych i publicznych. Firma jest przedstawicielem generalnym producentów akrylowych artykułów łazienkowych, przenośnych basenów ogrodowych, fontann i urządzeń specjalistycznych. Na stronie katalog fontann i basenów.
 • Neso-aster

  Technika grzewcza
  Zakład usługowy świadczy remonty instalacji grzewczych, wodnych oraz gazowych. Sprzedaje systemy grzewcze oraz wentylacyjne. W serwisie oferta usług i sprzedaży. W asortymencie posiada pompy wodne, systemy kominowe, baseny, sauny, automatykę grzewczą.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Natur Pool - stawy kąpielowe, baseny, serwisy ::

Nasza ocena:
Adres: http://stawy24.pl/

Ulica: Bierutowska

Miasto: Wrocław
Kod: 51-317
NIP: 8951944472

Telefon: 883533685
Opis:

Firma oferująca usługi związane z projektem, budową i serwisem takich obiektów jak: stawy kąpielowe, baseny, oczka wodne. Dodatkowo: zgrzewanie folii PVC, wulkanizacja EPDM.