Podobne strony

 • CERAMIKA TUBĄDZIN

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Zakład produkuje sanitariaty o nowoczesnym wzornictwie oraz glazurę. W ofercie produkcyjnej posiada program linii kolorystycznych i kształtów. Na stronie katalog produktów i informacje o procesie technologicznym.
 • Korpalski

  Panele
  Spółka sprzedaje materiały budowlane, projektuje, produkuje ślusarkę architektoniczną oraz wykonuje usługi. Firma w ofercie produkcyjnej posiada program balustradowy o zastrzeżonym wzornictwie. W ofercie handlowej zaś materiały wykończeniowe, ceramikę, panele oraz profile dekoracyjne NMC. Firma specjalizuje się pracach wykończeniowych zwłaszcza powierzchni biurowych.
 • EM3

  Półprodukty
  Strona salonu tapet, w którego ofercie można znaleźć, oprócz samych tapet i tkanin dekoracyjnych, także sztukaterie i okleiny meblowe. Oprócz opisu oferty firmy znajdują się tu jej dane kontaktowe.
 • Stor Sp. z o.o.

  Branże inne
  Producent wyrobów ogrodowych z betonu (figury, wazony, kwietniki, wazy, kolumny, balustrady, sztukateria, fontanny). Na stronie obejrzeć można zdjęcia produktów, a także zapoznać się z wykazem oferowanych przez firmę usług, do których należą: rekonstrukcja i restauracja zabytków.
 • Pracownia Sztukatorska - Finezja

  Kominki
  Specjalnością firmy jest wyrób kominków oraz sztukaterii. Na stronie przykładowe prace pracowni, wykonane na bazie własnych projektów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Sztukateria elewacji i wewnętrzna ::

Nasza ocena:
Adres: http://decorolo.pl/

Ulica: Liliowa 29

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-500
NIP: 9512109905

Telefon: 666201643
Opis:

Profil firmy:
- sztukateria elewacji
- sztukateria wewnętrzna
- deski dekoracyjne

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy rzetelną firmą z doświadczeniem. Obszar działalności Warszawa i okolice.