Podobne strony

 • Kordes & Co.

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo buduje oczyszczalnie ścieków, kanalizacje, separatory tłuszczów. Zajmuje się małymi przydomowymi obiektami i dużymi-miejskimi. Projektuje i wykonujee systemy kanalizacji, pompownie i zbiorniki wodne. Podstawą działalności jest ochrona środowiska przez promocję nowoczesnych szamb i technologii utylizacji odpadów.
 • WAX s.c.

  Materiały termoizolacyjne
  Przedsiębiorstwo usługowo-produkcyjne zajmuje się montażem pawilonów handlowych oraz budownictwem modułowym z płyty warstwowej. Instaluje szamba ekologiczne oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Na stronie dane adresowe oraz zdjęcia obiektów.
 • Oltrans

  Eko-biznes
  Producent ekologicznych szamb przydomowych oraz zbiorników na olej opałowy. Produkty wykonywane są żywic poliestrowych zbrojonych matami szklanymi. W ofercie zbiorniki o różnej pojemności. Produkty posiadają atesty i dopuszczenia techniczne.
 • Zakład Projektowo-Usługowy EKODOM

  Eko-biznes
  Zakład projektuje instalacje kanalizacyjne oraz sprzedaje i montuje przydomowe oczyszczalnie ścieków. Na stronie kalkulacja zysków oraz kosztów wynikających z założenia nowoczesnych szamb, prezentacja danych technicznych i cennika.
 • Probud

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Produkcja i montaż szamb betonowych w kilku rozmiarach.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: SZAMBA BETONOWE szamba bydgoszcz ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.szambabetonowe-24.pl

Ulica: Nowe Mąkosy 18a

Miasto:
Kod: 26-631
NIP:

Telefon: 789 224 456Kategorie:

Opis:

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę profesjonalnej firmy zajmującej się produkcją szamb betonowych. Zapewniamy montaż niezawodnych zbiorników, które mogą pełnić funkcję zbiorników na nieczystości bytowe, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę, studzienek wodomierzowych jak również separatorów tłuszczu. Oferujemy zbiorniki jednokomorowe lub dwukomorowe. Nasze rozwiązania są wodoszczelne, trwałe, solidne i posłużą Państwu przez wiele lat. Do współpracy zachęcamy Klientów z całego kraju. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe firmy.