Podobne strony

 • Kancelaria Prawnicza Bona Fides sc

  Adwokaci
  Strona firmy posiadającej bogate doświadczenie w udzielaniu wszechstronnej pomocy prawnej, głównie przedsiębiorcom krajowym i zagranicznym, współpracując z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin prawa, ekonomii, finansów, podatków, itp. Zawiera informacje o patronach i innych podmiotach współpracujących ze spółką.
 • Kancelaria Radcow Prawnych "DiK s.c"

  Radcy prawni
  Strona spółki, której wspólnicy obsługują aktualnie, lub wykonywali w przeszłości obsługę prawną firm i podmiotów gospodarczych zajmujących się sprzedażą i przesyłem energii elektrycznej, budownictwem, handlem, transportem i spedycją. Zamieszczono informacje o oferowanych usługach, współpracujących podmiotach oraz dane właścicieli firmy.
 • Kancelaria Prawna - Fraciszek M.Nowak

  Radcy prawni
  Strona zawierająca informacje o prowadzonych działaniach oraz pracownikach firmy.
 • Rydiger i Żak Consulting

  Konsulting
  Firma prowadzi obsługę prawną i księgową podmiotów gospodarczych.
 • Kancelaria Radców Prawnych CASUS S.c.

  Radcy prawni
  Zgrabna wizytówka kancelarii zapewniającej pełną obsługę prawną, w tym celną, podatkową i dotyczącą prawa handlowego. Zawiera informacje o firmie, jej ofercie i pracownikach oraz dane teleadresowe.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Kompleksowa obsługa prawna firm i spółek, Kancelaria Poznań ::

Nasza ocena:
Adres: http://law4biz.pl/

Ulica: Grobla 27a/3

Miasto: Poznań
Kod: 61-858
NIP:

Telefon: 61 22 333 20
Opis:

Obsługa prawna firm i spółek na terenie województwo wielkopolskie oraz Poznań, Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz. Rady prawni specjalizujący się w: prawo pracy, prawo autorskie, prawo nowoczesnych technologii i prawo umów. Kancelaria radców prawnych oferuje obsługę prawną firmom i spółkom, obejmującą problemy m.in: weryfikacji umów, windykacji należności, sporów sądowych, doradztwa w zakresie prawa pracy, obsługi prawnej firm IT, e-commerce. Law4biz jest kancelarią z Poznania.