Podobne strony

 • Mostostal Kraków S.A.

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo branży budowlanej, specjalizujące się w wykonawstwie i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, montażu urządzeń i instalacji przemysłowych oraz w kompleksowej realizacji obiektów budowlanych.
 • Naftobudowa S.A.

  Budownictwo przemysłowe
  Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie podstawowe dziedziny robót budowlanych i montażowych. Realizuje, głównie w ramach generalnego wykonawstwa, roboty zasadnicze i wykończeniowe, uruchamia wszelkie instalacje i urządzenia oraz przekazuje do eksploatacji gotowe, wyposażone obiekty.
 • DOZAMEL Sp. z o.o.

  Przemysł maszynowy
  Strona firmowa Dolnośląskich zakładów Usługowo-Produkcyjnych "DOZAMEL" Sp. z o.o. będących następcą prawnym przedsiębiorstwa państwowego pod nazwą Dolnośląskie Zakłady Wytwórcze Maszyn Elektrycznych "Dolmel". Firma oferuje bardzo szeroki wachlarz usług w tym m.in.: produkcję, remonty oraz serwis maszyn elektrycznych; wytwarzanie, obrót, przesyłanie i dystrybucję energii cieplnej, elektrycznej, gazu oraz wody; przewóz ładunków środkami transportu samochodowego i kolejowego w kraju i za granicą; usługi szlifierskie, tokarskie, ślusarskie itp.; produkcję i montaż stolarki PCV oraz wiele wiele innych. Szczegółowe informacje - na stronie.
 • ZMP Mostostal-Czechowice Sp. z o.o.

  Budownictwo przemysłowe
  Firma oferuje usługi w zakresie projektowania, dostawy i montażu: wszelkiego typu hal, konstrukcji stalowych różnego rodzaju, wyciągów narciarskich i linii kolejowych. Na stronę składają się: informacje o firmie, posiadanych przez nią uprawnieniach, oferta, projekty, dane kontaktowe i galeria zdjęć.
 • BEMA Katowice

  Prace wysokościowe
  Firma zajmuje się pracami wysokościowymi technkami alpinistycznymi, budową stacji bazowych GSM, wykonywaniem i montażem reklamy wizualnej (kasetonów, banerów itp). Więcej szczegółów - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Metal Service Konstrukcje Stalowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://metalservice.info.pl

Kategorie:

Opis:

Metal Service świadczy usługi w montażu konstrukcji stalowych. Posiada duże doświadczenie w naszym kraju oraz poza granicami w montażu hal stalowych, budynków magazynowych, zadaszeń oraz wielu innych obiektów budowlanych. Firma oferuje także usługi jak wypalanie blach, gięcie kształtowników, śrutowanie stali. Poza obrabianiem stali i czynności budowlanej Firma Metal Service dostarcza różnych usług naprawczych i konserwacyjnych odnoszących się do rurociągów energetycznych, kotłów wodnych i parowy