Podobne strony

 • BOSCH-Centrum Agarex

  Maszyny budowlane
  Spółka sprzedaje elektronarzędzia dla profesjinalistów. W swej propozycji rynkowej posiada także drobne maszyny budowlane, pneumatykę przemysłową i agregaty prądotwócze. Pełna oferta produktów do obróbki kamienia, betonu i prac budowlanych na stronie serwisu.
 • LIRO

  Składy budowlane
  Firma oferuje kompleksowe zaopatrzenie domów w systemy automatyki od drzwiowej i garażowej przez klimatyzacyjną i grzewczą po alarmową. Na stronie informacja handlowa, historia przedsiębiorstwa, dane techniczne, adresy kontaktowe.
 • Lemar

  Klimatyzacja
  Spółka projektuje i wykonuje "pod klucz" systemy wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji grzewczych. Na stronie katalog usług i produktów, lista producentów systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
 • Witamy w firmie Vaillant Polska

  Urządzenia
  Vaillant oferuje program systemowy służący do ogrzewania, regulacji i przygotowania ciepłej wody za pomocą gazu, oleju i prądu. Na stronie filozofia i dane ekonomiczne firmy, oferta produktów i ich serwis, prospekty oraz instrukcje do urządzeń. Ponadto informacje o szkoleniach oraz programy do zrzucenia.
 • Kolektory słoneczne - Watt - Nowoczesne Systemy Grzewcze

  Alternatywne źródła energii
  Firma produkuje kolektory słoneczne i wyposażenia instalacji solarnych, zajmuje się też doradztwem technicznym, projektowaniem i monatażem różnego rodzaju instalacji grzewczych. Na stronie znajdziesz zilustrowaną zdjęciami ofertę firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: GLOBAL Michał Bartocha ::

Nasza ocena:
Adres: http://global-online.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Nasza firma zajmuje się technologią podczerwieni. W ofercie znajdziecie Państwo grupy promienników podczerwieni w zależności od Państwa potrzeb: promienniki krótkofalowe (lampy grzewcze) oraz promienniki długofalowe (panele grzewcze.