Podobne strony

 • Sklep NetBiz Polska

  Kosmetyki
  Sklep internetowy posiadający w swojej ofercie kremy, żele, mleczka i perfumy. W ofercie są również środki czyszczące dla domu.
 • Pro Office

  Urządzenia biurowe
  Pro Office to sieć biuroserwisów, zapewniająca kompleksową i fachową obsługę Klientów, w zakresie bogatej oferty artykułów biurowych. Sieć ta działa na terenie całej Polski.
 • PH Harry Import - Export

  Chemia gospodarcza
  Harry jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem szerokiej gamy środków utrzymania czystości (artykuły do czyszczenia, rękawice, gąbki).Firma zapewnia transport i szybką realizację zamówień.
 • P.U.H. Tropoil

  Oleje
  Prezentacja największego w Wielkopolsce dystrybutora produktów Mobil. Ponadto Tropoil oferuje autokosmetyki samochodowe, lakiery (firm Macota i Holts) oraz samochodowe płyny eksploatacyjne. Oferta firmy skierowana jest do szerokiej gamy odbiorców (hurtowni i sklepów motoryzacyjnych, warsztatów samochodowych oraz stacji paliw).
 • PAKS - ekologiczny papier toaletowy

  Artykuły_higieniczne
  Strona przedsiębiorstwa produkującego papier toaletowy. Znajdziesz tu zdjęcia firmy i odpowiedź na pytanie dlaczego szary papier jest najbardziej ekologiczny.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: beradex.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://beradex.pl

Kategorie:

Opis:

Z ogromną radością przedstawiamy Państwu firmę BERADEX prowadzącą sklep internetowy beradex.pl. Zaopatrujemy sklepy, apteki oraz biura i hurtownie w produkty takie jak metkownice, rolki do kas, torebki czy reklamówki. W naszym asortymencie posiadamy również folie do żywności i pojemniki na wyroby garmażeryjne. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybki czas dostawy zamówionych artykułów. Nasi pracownicy pomogą i podpowiedzą przy składaniu zamówień. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.