Podobne strony

 • Dinolandia - Park Dinozaurów

  Inne
  W Dinolandii, magicznym miejscu, wyczarowanym na wzór czasów prehistorycznych, zobaczysz naturalnej wielkości figury dinozaurów, zagrasz w mini golf oraz spróbujesz swoich sił na ściankach do wspinaczki.
 • Sala zabaw Gdańsk

  Rozrywka
  Park rozrywki Loopy's World dla dzieci w Gdańsku. Profesjonalne sale zabaw, wykwalifikowany personel, park linowy i mnóstwo innych atrakcji, takich jak organizacja urodzin dla dzieci. Zapraszamy!
 • Park rozrywki - Zatorland

  Rozrywka
  Podstawowe elementy nadzwyczaj wszechstronnej idei polskich Parków Rozrywki ZATORLAND zawierają rozległy Park Dinozaurów (zawierający ożywione okazy monumentalnych eksponatów prehistorycznych gadów, w tym najogromniejszą figurę T-Rexa) oraz Park Mitologii, w którym dzieci i dorośli mogą w przystępny i zajmujący sposób zapoznać się z wierzeniami antycznych Greków bądź Rzymian, strojami, architekturą. Na miejscu w Parku ZATORLAND mieści się także kino 5D, oferujące ekspresywne wrażenia zapachowe wraz z wrażeniami klimatycznymi, takimi jak poryw wiatru bądź opady śniegu. Dodatkowe szczegóły dotyczące zakresu działań Parków Rozrywki zawarto na stronie www.
 • www.rabkoland.pl

  Firmy wg branży
  Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland ulokowano na terenie znanego uzdrowiska dla dzieci w Rabce – Zdroju. Wśród atrakcji: Wesoła Farma, ruchome figury tworzące Teatry Ruchomych Figur, Cyrk Wielki, Straszny Dwór, śpiewacy, kataryniarze i wiele więcej - w sumie aż 22 miejsca pełne ruchu, bogactwa kolorów oraz oryginalnych postaci.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena w Szczecinie ::

Nasza ocena:
Adres: https://kidsarena.pl

Ulica: Staszica 1

Miasto: Szczecin
Kod: 71-515
NIP: 851-269-95-91

Telefon: +48 786 268 634
Opis:

Kids Arena to park rozrywki i bawialnia w Szczecinie, gdzie jest ponad 90 atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia dodatkowe, edukacyjne, park trampolinowy, kino sferyczne, 8 sal urodzinowych, restauracja stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi oraz półkolonie w Szczecinie. Park organizuje ponadto imprezy okolicznościowe, baby shower, zajęcia grupowe i dla matek z dziećmi, spotkania biznesowe, pikniki firmowe, spotkania rodzinne.