Podobne strony

 • Softwork

  Wagi i kasy fiskalne
  Firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania służącego do zarządzania firmą, zajmuje się również serwisem fiskalnym oraz sprzedażą drukarek fiskalnych do których dostosowane jest oprogramowanie oraz instalacją sieci komputerowych.
 • BIG - Jacek Obudziński

  Druk, poligrafia
  Spółka zajmuje się projektowaniem stron internetowych, projektowaniem nadruków na materiały odzieżowe, wizytówek, oraz projektowaniem katalogów firmowych.
 • FPS - Financial Printing Services sp. z o.o.

  Druk, poligrafia
  Zakres działania FPS obejmuje przygotowanie i druk prospektów, emisyjnych, raportów rocznych, memorandów, przygotowanie kampanii promocyjnych spółkom wchodzącym na giełdę oraz usługi internetowe, projektowanie stron WWW, analizy, slajdy, kserokopie.
 • MultiVision GP

  Druk, poligrafia
  Firma MultiVision GP zajmuje się głównie tworzeniem prezentacji multimedialnych dla firm i instytucji oraz tworzeniem i obsługą serwisów internetowych. Poza tym świadczy usługi poligraficzne, wykonuje gadżety reklamowe itp.
 • WERG

  Maszyny poligraficzne
  Specjalnością firmy jest wytwarzanie form do wytłaczarek i wtryskarek, obsługa technologiczna przemysłu poligraficznego, obróbka metali skrawaniem, produkcja części i maszyn rolniczych, wytwarzanie wyrobów metalowych dla budownictwa (bramy garażowe, balustrady, kraty, kołki do ociepleń, itp.), projektowanie stron WWW.


:: Agencja Reklamowa Padjas ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.padjas.com.pl

Kategorie:

Opis:

Agencja opracowuje misje i strategie reklamowe dla firm i produktów. Zajmuje się projektowaniem i nadzorem poligraficznym wszelkiego rodzaju druków (od ulotki poprzez inserty po billboardy). Oferta Agencji to również wszelkiego rodzaju formy z zakresu CI (loga, listy, identyfikatory, gadżety) oraz elementy z zakresu wyposażenia wnętrz i wystawiennictwa. Agencja przygotowuje również kompletne kampanie reklamowe w radiu - od produkcji reklamy, przez wybór stacji po monitorowanie reklam.