Podobne strony

 • Dieta leczy reumatyzm

  Reumatyzm
  Strona poświęcona pokarmom, które powinno się jeść lub których unikać cierpiąc na reumatyzm. Znajdziesz tutaj wykaz przeciwzapalnych substancji pokarmowych łagodzących objawy autoimmunizacyjnych chorób stawów.
 • Terapia reumatyzmu

  Reumatyzm
  Na stronie znajdziesz charakterystykę chorób zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa, naturalne metody leczenia reumatyzmu, programy terapii ośrodka z USA Vita-R oraz zastosowanie Energizera GE-15 w leczeniu reumatyzmu.
 • Intimex

  Genetyka
  Firma Intimex zajmuje się przede wszystkim sprzedażą odczynników z zakresu biologii molekularnej, badań nad stresem oksydacyjnym, diagnostyki medycznej i sprzętu laboratoryjnego.
 • Portal zdrowia - Porady specjalistów i lekarzy

  Medycyna i zdrowie
  Znajdziesz tu informacje potrzebne do prowadzenia zdrowego stylu życia, porady na tematy takie jak: zdrowa skóra,zapalenie stawów,alergia,astma,zdrowa ciąża,grypa i zdrowa dieta.Strona zbudowana w sposób prosty i przejrzysty, z możliwością dostępu do Forum.Pozostałe tematy:Ciąża,Diety, psychologia i fitness.
 • RZS - Reumatoidalne Zapalenie Stawów

  Medycyna i zdrowie
  Blog osoby chorej na RZS, na którym znajdują się informacje na temat reumatoidalnego zapalenia stawów takie jak: objawy, leczenie (standardowe, biologiczne), konsekwencje choroby. Dodatkowo znajdują się artykuły, wiadomości, statystyki, fakty i mity nt. reumatoidalnego zapalenia stawów.


:: Objawy i leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów ::

Nasza ocena:
Adres: http://zapaleniestawow.net.pl/

Kategorie:

Opis:

Czym jest RZS? To reumatoidalne zapalenie stawów, poważna choroba, która w dalszym ciągu dotyka wielu osób. Portal medyczny opisuje RZS objawy, dostępne metody leczenia, symptomy choroby. Zawiera także najnowsze doniesienia ze świata współczesnej medycyny. Portal zawiera wiele cennych artykułów, które skierowane są do osób zainteresowanych wiadomościami na ten temat.