Podobne strony

 • ElcoAuto - wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

  Motoryzacja i transport
  ElcoAuto to nowa wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu. Oferuje wynajem aut osobowych, a jej doskonała lokalizacja w centrum Wrocławia w luksusowym budynku Justin Center sprawia, że wypożyczenie samochodu to czysta przyjemność. Flota samochodów Elco składa się wyłącznie z nowych samochdodów takich jak: Kia Venga, Opel Corsa, Ford Focus, Skoda Octavia czy Opel Astra III. Wszystkie auta przechodą starannym kontrolom przed każdym wyjazdem. Samochody zawsze posiadają opony dostosowane do pogody.
 • PrestigeCar wynajem samochodów

  Motoryzacja i transport
  Wypożyczalnia pojazdów Prestige-Car oferuje bogatą gamę nowocześnie wyposażonych aut: samochodów osobowych, samochodów dostawczych i motorów. Prestigecar oferuje także przewóz osób, wynajem aut z kierowcą oraz możliwość podstawienia i odwiezienia pojazdu do innego miasta. Wszystkie auta i motocykle są w doskonałym stanie technicznym i posiadają cały szereg ubezpieczeń. W każdym pojeździe znajduje się układ klimatyzacji. W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie dostosowujemy się także do i
 • Wypożyczalnia samochodów Wrocław | Wynajem samochodów

  Motoryzacja i transport
  Jeśli szukasz samochodu do wynajęcia, albo interesuje Cię wynajem długoterminowy trafiłeś idealnie. Nasza wypożyczalnia samochodów z Wrocławia posiada w swojej bogatej ofercie mnóstwo nowych samochodów praktycznie wszystkich renomowanych marek oraz oferuje wiele promocji. Oferujemy kompleksowe zarządzanie flotą i wynajmy krótkoterminowe. Wynajmujemy auta z OC sprawcy dla poszkodowanego. W swojej ofercie posiadamy również samochody dostawcze jak również busy do przewozu 9 osób.
 • Wypożyczalnia samochodów, wynajem samochodów - Wrocław, Pozn

  Motoryzacja i transport
  Jesteśmy wypożyczalnią samochodów, zajmujemy się wynajmem samochodów w miastach: Wrocław i Poznań


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Wypożyczalnia samochodów Wrocław - http://speedrental24.pl/ ::

Nasza ocena:
Adres: http://speedrental24.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jeśli szukacie dobrej wypożyczalni samochodów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy profesjonalną, doświadczoną wypożyczalnią, która stara się dbać o zadowolenie klientów. Dzięki nam rzeczywiście będziecie mogli oczekiwać, że do dyspozycji będziecie mieli pojazd, który spełni Wasze oczekiwania. zapraszamy więc do wyboru naszej wypożyczalni, postaramy się, by załatwienie formalności nie zajmowało wiele czasu.