Podobne strony

 • Castrol Polska

  Zespoły
  Informacje, okraszone zdjęciami, o wynikach zawodników: Robert Gryczyński/Tadeusz Burkacki, Aleksy Dubelski, Tomasz Kędzior, Waldemar Marszałek. Kalendarium imprez i newsy ze świata sportów motorowych..
 • Mazuria

  Osprzęt
  Hurtownia osprzętu do łodzi i jachtów, która oferuje: liny stalowe, kotwice, odbijacze jachtowe, sprzęt ratunkowy, osprzęt elektryczny, linie wału, śruby napędowe, silniki wewnętrzne "Lombardini", wyposażenie kambuza i kabiny sanitarnej, żeglarskie gadżety oraz inne akcesoria.
 • Galeon

  Osprzęt
  Firma zajmuje się produkcją kompletnych łodzi motorowych i luksusowych jachtów motorowych do 14 metrów długości. Oferuje luksusowe jachty motorowe typu Nimo i Galeon, łodzie motorowe Galia, łodzie wiosłowe Minor. Poprzez Internet możesz zamówić prospekty reklamowe firmy.
 • Ostróda Yacht

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Ostróda Yacht jest firmą specjalizującą się w produkcji najwyższej jakości łodzi motorowych i jachtów żaglowych.
 • Jaga Sport

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  W Jaga Sport możesz skorzystać z wiedzy fachowców przy wyborze swojego sprzętu rekreacyjnego na zimę czy lato. W ofercie sprzedaży znajdziesz narty, snowboard, windsurfing, pontony, silniki do łodzi.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Bayliner Polska - jachty i łodzie motorowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://baylinerpolska.pl/

Ulica: Rajgrodzka 115

Miasto: Augustów
Kod: 16-300
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki Bayliner w Polsce, która od 60 lat funkcjonuje na rynku światowym. Nasza oferta sprzedaży jest szeroka: począwszy od modeli Bayliner E5, E6, E7, CC5E, CC6E, CC7E, 175 BRE, VR5E, VR5OE, VR6E, VR6OE, VR5CU, VR5OCU, 742 Cuddy, 842 Cuddy, Ciera 8). Każdy model jest produkowany i serwisowany w naszym kraju. Powód jest prosty - naszym głównym partnerem handlowym jest stocznia jachtowa Ślepsk, produkująca ekskluzywne jachty i łodzie motorowe.