Podobne strony

 • Szkoła Języka i Kultury Polskiej UŚ w Katowicach

  Inne
  Witryna szkoły prowadzącej Podyplomowe Studium Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego, w ofercie także nauka języka polskiego - kursy wakacyjne, intensywne, semestralne; prezentacja wydawnictw, informacje o turnieju tłumaczy, pracownikach i dyrekcji szkoły, aktualnościach.
 • Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy

  Organizacje sportowe
  Obszerny i czytelny lokalny serwis szachowy: quizy, kluby szachowe, rozgrywki drużynowe, turnieje, kalendarz, ranking FIDE, partie (do ściągnięcia w formacie CBF), zadania, komunikaty, regulaminy, zarząd.
 • KGB Killers from Gate of Blood

  Klany
  Strona poświęcona grze Diablo, prezentująca Klan KGB Killers from Gate of Blood. Na stronie Klanowicze, punktacja i listy gończe. Można wstąpić do klanu KGB
 • Śląski Klub Sportowców Niepełnosprawnych

  Sport niepełnosprawnych
  Strona śląskiej drużyny rugby (Sitting Bulls), w której grają zawodnicy niepełnosprawni. Na stronie znajdziesz statut, historię i skład klubu (wraz z fotkami) oraz wykaz osiągnięć drużyny w turniejach.
 • 64 pola

  Szachy
  W serwisie tym znajdziesz aktualności ze świata 64 pól, analizy debiutów i partii, opowiadania szachowe. Ponadto w szkółce szachowej możesz podnosić swoje umiejętności, a jeśli uważasz, że jesteś dobrym szachistą to nie powinno ci nastręczyć większych trudności rozwiązanie kilku zadań szachowych.


Tu jesteś » Strona główna » Gry

:: GH-CUP - internetowy turniej gry CS:GO ::

Nasza ocena:
Adres: http://gh-cup.pl

Kategorie:

Opis:

Good Half Cup to coroczny turniej gry Counter Strike: Global Offensive organizowany przez grupkę zapaleńców. Stworzony został po to, aby dać każdemu szanse na spróbowanie swoich sił w e-sporcie. Wystarczy skompletować drużynę 3-4 graczy i zapisać się. Zwycięskie drużyny otrzymają nagrody z puli ufundowanej przez sponsorów.