Podobne strony

 • OKONOPLAST

  Producenci
  Zakład zajmuje się produkcją artykułów z PCV w tym okien, drzwi, siatek przeciw owadom, parapetów. Zajmuje się także wyrobami aluminiowymi. Stosuje najnowsze techniki produkcji, posiada szeroki asortyment, dostarcza elementy ozdobne. Strona internetowa prezentuje produkcję, realizacje, przykładowe elewacje i wnętrza.
 • Ogrody Zimowe

  Okna, drzwi
  Strona poświęcona projektowaniu i zakładaniu ogrodów zimowych. Zakład produkuje również stolarkę aluminiową standardową oraz konstrukcje nietypowe. Działalność opiera na profilach Metalplast, Schuco i Bergen.
 • Okna Warszawa GRUBEK

  Firmy wg branży
  GRUBEK oferuje okna, drzwi i osłony zewnętrzne Klientom z Warszawy, Mińska mazowieckiego, Wołomina i Otwocka. Firma dostarcza i montuje okna marki Drutex, wykonane z PCV, okna drewniane oraz okna drewniano aluminiowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz profesjonalne zadaszenia tarasów. Dzięki swojej znakomitej lokalizacji w Sulejówku, większość Klientów biznesowych, instytucjonalnych i prywatnych pochodzi z Warszawy oraz okolicznych miejscowości. W celu zachowania jakości firma skupia się na województwie mazowieckim.
 • Czarniak - Przedsiębiorstwo Produkcyjne Techniki Okiennej

  Producenci
  Specjalistyczny zakład, który w oparciu o technologie firm: Veka, Winkhaus i Yawal produkuje wysokiej jakości okna, drzwi, witryny i fasady. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą i realizacjami.
 • Krajewski

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Strona internetowa producenta bram garażowych i przemysłowych, rolet zewnętrznych i materiałowych oraz okien i żaluzji pionowych. Strona zawiera opis dostępnej oferty.


:: Okna Batex - Energooszczędne Okna PCV Veka Schuco - Rolety ::

Nasza ocena:
Adres: www.oknabatex.pl

Ulica: Bartycka 26/30A

Miasto: Warszawa
Kod: 00-716
NIP: 1181783548

Telefon: 22-396-63-38
Opis:

Kilka słów o firmie

Nasza firma od 2005r zajmuję się sprzedażą i profesjonalnym montażem stolarki okiennej . Oferujemy funkcjonalną i nowoczesną stolarkę w dowolnych kształtach z zastosowaniem różnych rodzajów szyb i w bardzo bogatej palecie kolorów.

Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu cały czas podnosimy poziom oferowanych przez nas produktów i usług. O naszym profesjonalizmie i solidności przekonała się już rzesza klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Zawsze chę