Podobne strony

 • Układanie i cyklinowanie parkietu

  Parkiety, mozaiki
  Firma świadczy usługi parkieciarskie jak układanie parkietu, deski, deski tarasów. Cyklinowanie podłóg, szpachlowanie i polerowanie parkietów i desek. Lakierowanie, bejcowanie i olejowanie parkietów. Montaż listew przypodłogowych, cokołów. Konserwacja i odnawianie podłóg olejowanych i lakierowanych, impregnacje, profesjonalne czyszczenie parkietu i desek.
 • Cyklinowanie, układanie parkietów i desek

  Parkiety, mozaiki
  Podłogi drewniane - układanie, cyklinowanie, lakierowanie i olejowanie. Kompleksowe realizacje parkietów, desek, mozaiki - układanie i renowacje. Tylko najlepsze materiały - Bona, Deva, Hartzlack, Slc Kerakoll.
 • BUDOMAX PARKIETY - parkiety, tarasy, podłogi drewniane

  Dom i wnętrza
  Nasza firma istnieje na rynku od ponad 18 lat. Od tego czasu uczestniczyliśmy w wielu inwestycjach zarówno na dużą, jak i małą skalę. Do naszych głównych zadań należą: układanie, cyklinowanie i lakierowanie podłóg drewnianych. Cenimy piękno wnętrza i komfort jego aranżacji.Na pierwszym miejscu stawiamy na solidność i dokładność wykonanych prac. Dlatego nasze podłogi mają wyjątkowe wzory i doskonałą jakość. Zapraszamy na forum o podłogach drewnianych.
 • Kupfer - najlepsze schody drewniane w Warszawie

  Ekonomia
  Firma Kupfer świadczy kompleksowe usługi z zakresu układania, montażu schodów, podłóg/ parkietów jak również inne pozostałe usługi z zakresu stolarki wykończeniowej. Mieścimy się w Pruszkowie pod Warszawą, tel. 501 102 821 Typów schodów jest wiele, poniżej krótka lista. schody drewniane kładzione na betonie, schody dywanowe, schody zabiegowe, schody bezwangowe, schody konstrukcyjne oraz wiele innych ciekawych typów.
 • Cyklinowanie usługi parkieciarskie

  Dom i wnętrza
  Jesteśmy firmą zajmującą się cyklinowaniem, lakierowaniem oraz układaniem podłóg drewnianych. Usługi wykonujemy w Bydgoszczy i okolicach. Cyklinowanie parkietu to nasza pasja i zajmujemy się tym od ponad 20-tu lat. Nasza praktyka i doświadczenie sprawia że nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie i jesteśmy sprostać każdemu zadaniu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: CYKLINOWANIE, RENOWACJA, MONTAŻ PARKIETU ::

Nasza ocena:
Adres: parkiety-wdf.pl

Ulica: Grodzka 60

Miasto: Kraków
Kod: 31-044
NIP:

Telefon:
Opis:

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami parkieciarskimi.