Podobne strony

 • Ciąża i poród - zdaniemamy.pl

  Komputery i internet
  Zdanie Mamy to nazwa bloga internetowego traktującego o takich kwestiach jak ciąża, poród, macierzyństwo. Agata i Magda, bo tak właśnie nazywają się autorki bloga, są takimi kobietami, które posiadają w kwestii ciąży i całej reszty bardzo duże doświadczenie, do tego z niemałą swadą piszą o tym wszystkim, dzięki czemu ich artykuły najzwyczajniej w świecie bardzo dobrze się czyta. Zapraszamy bardzo serdecznie do ich lektury!
 • Tygrysiaki

  Komputery i internet
  Szukasz inspiracji wychowawczych oraz artykułów poradnikowych o dzieciach przedszkolnych i wczesnoszkolnych? Sprawdź stronę Tygrysiaki.pl. Chcemy, aby dzieci przy pomocy swoich rodziców stały się samodzielnymi i szczęśliwymi ludźmi. Wyznaczamy rodzicom cele, które realizują, jeśli chcą się przyłączyć do zabawy.
 • Blog parentingowy MlodyTata.pl

  Media i społeczeństwo
  Chcesz dowiedzieć się jak wygląda rodzicielstwo w oczach młodego ojca? Koniecznie zajrzyj na blog mlodytata.pl, na którym autor przedstawia swoje spostrzeżenia związane nie tylko z opieką nad dzieckiem, ale też z przygotowaniem się na jego pojawienie się na świecie. Znajdziesz tu szereg przydatnych rad, które doceni każdy młody rodzic, a także wiele zabawnych historyjek, z którymi spotkać można się mając dzieci.


:: blog z poradami młodego taty wychowującego dziecko ::

Opis:

Blog młodego taty, który dzieli się poradami jak wychować szczęśliwe dziecko. Testuje zabawki oraz przedmioty wspierające wychowanie dzieci. Dzieli się również praktycznymi poradami od etapu porodówki co wziąć do szpitala aż po sferę szczepień a także dzieli się przepisami na pyszne posiłki własnej roboty dla niemowlaków. Podpowiada również jak układać sobie nowy porządek dnia, gdy w domu pojawi się dziecko, żeby całkowicie nie zwariować, tylko być szczęśliwym ojcem pełną gębą.