Podobne strony

 • PPUH Fabich

  Branże inne
  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą węgla drzewnego, brykietu oraz drewna kominkowego. Na stronie: informacje o firmie i jej oferta handlowa.
 • Kazimierz Ramczyk - produkcja palet i opakowań z drewna

  Opakowania drewniane
  Oferta firmy to produkcja palet drewnianych, blatów i innych opakowań z drewna na zamówienie. Firma sprzedaje ponadto drewno kominkowe i opałowe. Strona zawiera podstawowe informacje o firmie oraz formularz zapytania ofertowego.
 • Cieczko - Zakład Przetwórstwa Drewna

  Lasy, przemysł drzewny
  Firma zajmuje się przetwórstwem drewna. Produkuje zrębki wędzarnicze, liściaste, przemysłowe, ogrodnicze itp. Na stronie znajdziesz więcej szczegółów.
 • Tartak Usługowo-Handlowy Zieluń

  Lasy, przemysł drzewny
  W ofercie tartaku: więźby dachowe, deski, konstrukcje dachowe, podłoga sosnowa, boazeria, łaty, tarcica, elementy programu ogrodowego, drewno kominkowe krawędziaki, łaty, bale, drewno opałowe oraz inne produkty i usługi wg zamówienia klienta.
 • GRILL-IMPEX

  Branże inne
  Producent węgla drzewnego i brykietów opałowych zamieścił na swojej stronie informacje o firmie i oferowanych produktach.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: DOBRE DO KOMINKA drewno opałowe Gniezno ::

Nasza ocena:
Adres: http://dobredokominka.pl

Ulica: Trzemeszeńska 17A

Miasto:
Kod: 62-200
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

W Gnieźnie znajduje się siedziba firmy DOBRE DO KOMINKA. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drewna kominkowego, opałowego czy zrębki drzewnej. Oferujemy najwyższej jakości drewno do kominka, do pieców tradycyjnych, do wędzenia, korę ogrodniczą oraz drewno o różnej twardości (twarde, średnie oraz miękkie). Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze gatunku, własny transport i rozładunek jak i układanie drewna. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami w ramach zamówień stałych bądź cyklicznych. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.