Podobne strony

 • Alfa - ortodoncja

  Szpitale i kliniki
  Wizytówka warszawskiej Przychodni Profesorsko-Ordynatorskiej zajmującej się diagnostyką i leczeniem wad zgryzu - dane teleadresowe.
 • Centrum Ortodoncji dr n. med. Piotra Fudaleja

  Stomatologia
  Specjalistyczne leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych. Informacje o gabinecie, adresie oraz zakresie usług.
 • Ortodontka

  Stomatologia
  Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych. Dr n.med.Izabela Balewicz - specjalista ortodonta.
 • Licówki w Poznaniu

  Medycyna i zdrowie
  Klinika Candeo Wiesław Hędzelek - gabinet dentystyczny w Poznaniu, Wielkopolska, ul. Bednarska - protetyka, implanty i ortodoncja. Najlepsi lekarze specjaliści, świadczenie usług na najwyższym poziomie - konsultacja na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Stomatologia estetyczna - leczenie zębów i wybielanie zębów. Dentysta, protetyk, ortodonta, stomatolog w Poznaniu. Kompleksowe leczenie zębów. Najnowsze technologie i bezbolesne leczenie - Wybielanie i leczenie zębów
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

  Medycyna i zdrowie
  Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental to kompleksowe leczenie stomatologiczne oraz bólu głowy. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz pełen pasji doświadczony zespół zagwarantują skuteczne leczenie. Nasza oferta: stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, periodontologia, nowoczesna protetyka, ortodoncja,implanty, endodoncja mikroskopowa, rentgenodiagnostyka, leczenie bruksizmu,leczenie bólu głowy, chirurgia stomatologiczna. Zapraszamy do gabinetów B-dental.


:: Ortodonta Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: przezroczystyaparat.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zastanawiasz się nad tym czy istnieje możliwość zamiany Twojego starego aparatu ortodontycznego na coś innego? Przed Tobą jeszcze długie leczenie i szukasz czegoś innowacyjnego? Z czystym sumieniem możemy Ci polecić invisalign, czyli przezroczysty aparat, który prostuje i wybiela zęby. Jeżeli masz wadę zgryzu, to zgłoś się do nas.