Podobne strony

 • TYROLIT

  Maszyny budowlane
  Firma zaopatruje budownictwo w sprzęt do obróbki betonu, cięcia, wiercenia i odpowiedni osprzęt jak piły czy wiertła. Na stronie znajdziesz cennik produktów, zastosowanie i parametry.
 • DYNAMIC-GO

  Maszyny budowlane
  Autoryzowany przedstawiciel firm produkujących narzędzia ślusarskie, dekarskie, narzędzia ręczne, piły, wiertła, narzędzia skrawające, dłuta i groty do młotów pneumatycznych i oraz inne.
 • Kupczyk

  Maszyny budowlane
  Firma handlowa i bezpośredni importer oferuje kompresory, osuszacze powietrza, elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, spawarki oraz osprzęt hydrauliczny i materiały eksploatacyjne.
 • Dom Techniczny

  Maszyny budowlane
  Firma handlowa sprzedaje elektronarzędzi oraz materiały ekspoloatacyjne w hurcie i detalu dla profesjonalistów i amatorów. W serwisie wykaz firm dostawców narzędzi oraz dane kontaktowe.
 • Hammer

  Maszyny budowlane
  Sklep oferuje elektronarzędzia kilku cenionych producentów. Świadczy również serwis w tym naprawy, przeglądy, konserwacje.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Wiertła do drewna - ita.tools ::

Nasza ocena:
Adres: http://ita.tools

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

ITA TOOLS od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży niezbędnych akcesoriów dla do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Tutaj znajdziesz wysokiej jakości sprzęty, wśród których nie może zabraknąć wiertła, narzędzi diamentowych, czy noży wymiennych. Długotrwały staż pracy jest efektem bogatej oferty, która nieustannie powiększamy, podobnie jak kwalifikacje naszych pracowników, którzy w przypadku jakichkolwiek problemów służą swą wiedzą.