Podobne strony

 • Internetowe Centrum Rezerwacji Hoteli

  Serwisy informacyjne
  Rezerwacja hoteli on-line. Przegląd aktualnych ofert, promocje, zniżki tylko do internetu, natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji. Hotele w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Gdańsku.
 • Hotelbank.pl - Tourisline Polska

  Bazy hoteli
  Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie ze zniżkami jakich nie można dostać w hotelu. Ponadto: rezerwacja wycieczek, biletów lotniczych, restauracji; wypożyczalnie samochodów. Wyszukiwanie ofert według najrozmaitszych kryteriów.
 • Hotel Broker - Rezerwacja Hoteli Online

  Bazy hoteli
  Rezerwacja on-line w hotelach w całej Polsce - Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Zakopane... Bezpieczna płatność PolCard, przeszukiwanie oferty według różnych kryteriów.
 • Hotele.biz.pl - Hotele, sale konferencyjne i centra Spa

  Turystyka i podróże
  Hotele.biz.pl to serwis, w którym znajdziesz oferty najlepszych polskich hoteli biznesowych i centrum konferencyjnych. Jeżeli szukasz miejsce na konferencję lub noclegu dla klientów, w którymś z polskich hoteli wejdź koniecznie. Prezentujemy oferty hoteli i sal konferencyjnych w większości polskich miast, m.in. w Poznaniu, w Warszawie, w Gdańsku, w Krakowie i w wielu innych miastach. W Hotele.biz.pl możesz wyszukać konkretnego hotelu lub sali konferencyjnych adekwatnych do Twoich potrzeb.
 • Hotele w gdańsku

  Turystyka i podróże
  Trzygwiazdkowy hotel Amber, położony w Gdańsku, przy ulicy Powstańców Warszawskich 45 to miejsce idealne zarówno na nocleg podczas podróży służbowej, jak i dłuższy pobyt nad morzem. Wśród naszych usług znajdą Państwo także organizację konferencji, wesel i innych imprez okolicznościowych. Zapewniamy profesjonalną i dyskretną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie amber-hotel.pl.


:: www.hotellogos-gdansk.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.hotellogos-gdansk.pl

Ulica: J. Uphagena 28

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-237
NIP: 5260001884

Telefon: 58 341 91 16
Opis:

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu znajdujący się w zabytkowej części Gdańska Hotel Logos. Oferta hotelu skierowana jest do firm i osób chcących w komfortowych warunkach zorganizować na terenie hotelu różnego rodzaju wydarzenia. Oferta kierowana jest także do wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z historią miasta. Hotel zlokalizowany jest w bezpośredniej bliskości Starego Miasta i głównych węzłów komunikacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalnymi ofertami przygotowanymi dla grup zorganizowanych, nauczycieli oraz firm. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.