Podobne strony

  • Kościuszki 59

    Firmy wg branży
    Jeżeli szukasz zaufanego partnera handlowego w obszarze dostarczania artykułów oraz rozwiązań związanych z branżą chłodniczą, wentylacyjną i klimatyzacyjną - zapraszamy do współpracy z firmą Ampar Klima Sp. z o.o. z Mikołowa. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do wykonawców oraz firm zajmujących się montażem urządzeń chłodniczych, klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy kompleksową obsługę i bardzo korzystne warunki współdziałania. Jesteśmy bardzo elastyczni oraz przystosowujemy naszą propozycję do potrzeb klienta. Cały czas powiększamy nasz wybór, śledzimy wszystkie nowości w branży i proponujemy najlepsze rozwiązania. Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych kontrahentów stworzyliśmy sklep internetowy, w którym przedstawiamy kompletną propozycję. Więcej o nas na stronie:
  • AMPAR KLIMA wentylacja śląsk

    Firmy wg branży
    O ile potrzebujesz nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych albo chłodniczych, skorzystaj z oferty hurtowni Ampar Klima, która posiada swoją siedzibę w Mikołowie. Nasz asortyment zawiera wentylatory wraz z akcesoriami montażowymi, filtry wentylacyjne kanałowe, klapy przeciwpożarowe oraz inne produkty. Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami wszystkie firmy zajmujące się montażem klimatyzacji lub wentylacji w budynkach o rozmaitym przeznaczeniu. Zapewniamy duży wybór produktów stworzonych zgodnie z najnowszymi technologiami i przystępne ceny. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zapraszamy do wejścia na witrynę.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Eco-Vent ::

Opis:

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w instalacjach wentylacji domowej, klimatyzacji domowej, pomp ciepła, wymienników ciepła i odkurzania centralnego dla Twojego domu na terytorium Górnego Śląska i w pobliżu. W ramach gruntownej działalności serwisowej kreujemy projekt systemu, rekomendujemy adekwatne elementy, zajmujemy się ich dowozem oraz instalacją. Świadczymy dodatkowo usługi doradcze. Stosujemy tylko markowe urządzenia czołowych wytwórców. Dzięki naszej pomocy Twój budynek stanie się