Podobne strony

 • BASERO

  Cement
  Spółka produkuje mieszanki betonowe i służy transportem materiałów budowlanych oraz kruszyw. Prowadzi także handel materiałami budowlanymi.
 • PREFBET

  Ceramika budowlana
  Zakład produkuje beton komórkowy. Na stronach internetu dane techniczne, porównanie z innymi materiałami konstrukcyjnymi, cenniki i adresy kontaktowe.
 • Wielkopolskie Kopalnie Sp. Z o.o.

  Piasek, kruszywa
  Spółka pozyskuje kruszywa dla potrzeb budownictwa oraz prowadzi poszukiwania i prace geologiczne. Przedsiębiorstwo zajmuje się także rekultywacją terenów i przywracaniem życia biologicznego na obszarach zdegradowanych. Na stronie propozycje usług i informacje o działalności, zarządzie, referencjach.
 • Cholaś

  Piasek, kruszywa
  Kopalnia kruszywa naturalnego i usług wynajmu maszyn ziemnych oraz transportowych. W witrynie opis działalności, mapka regionu i lista maszyn do wynajęcia.
 • Alfa Norma Sp. z o.o.

  Piasek, kruszywa
  Specjalistyczna firma budowlana zajmuje się sprzedażą kruszyw budowlanych i drogowych oraz budową i remontami dróg, placów i parkingów. W zakresie kruszyw firma oferuje grysy bazaltowe, granitowe, marmurowe, piasek, żwiry, kruszywa betonowe, kostkę granitową, pospółkę. W zakresie robót proponuje prace ziemne, brukarstwo, urządzanie terenów zielonych, roboty ziemne oraz drogowe.


:: Rozbiórki wyburzenia transport piasek ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.rozbiorkiwyburzeniatarnow.pl

Ulica: Traktorowa 10

Miasto: Tarnów
Kod: 33-100
NIP:

Telefon:
Opis: