Podobne strony

 • Luiza Lenartowicz - Szkoła Wizażystów

  Kursy zawodowe
  Strona wizażystki i stylistki makijażu artystycznego Luizy Lenartowicz. Znajdziesz tu informacje o szkole wizażu (harmonogram, system szkoleń, program, zgłoszenia), zdjęcia z konkursów Look Model Look, relacje z polskich eliminacji do Mistrzostw Świata w Makijażu oraz informacje o autoryzowanych salonach i kosmetykach Stagecolor. Strona w językach: polskim, niemieckim i angielskim.
 • dobreKursy.pl - internetowy informator kursów i szkoleń

  Szkolenia
  Internetowy informator kursów, szkoleń, szkół w Polsce. Oferta firm z całej Polski. Kursy biznesowe, artystyczne, językowe, na prawo jazdy, komputerowe, psychologiczne, kosmetyczne, przygotowawcze, szkolenia z prawa, szkoły tańca, nauki pływania itd.
 • Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja Poznań - Salon kosmetyczny w Poznaniu, kursy, szkolenia kosmetyczne

  Salony kosmetyczne
  Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja w Poznaniu oferuje kursy kosmetyczne, szkolenia z zakresu manicure, pedicure, mikrodermabrazji.
 • Kursy kosmetryczne Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Profesjonalne kursy kosmetyczne w renomoannej szkole NEW NAILS. W bogatej ofercie szkoeń kosmetycznych znajdzesz kursy stylizacji paznokci , kurs makijażu dla każdej kobiety, kursy wizażu I, II stopnia, kursy przedłużania rzęs, kursy depilacji woskiem, kursy henny brwi i rzęs, kursy manicure pedicure. oferujemy bogato wyposarzone sale kosmetyczne z indywidualnymi stanowiskami pracy, markowe kosmetyki NEW NAILS, profesjonalne przygotowanie do zawodu kosmetyczki.
 • Dobrestudium - kursy masażu i kosmetyczne

  Oświata i edukacja
  Przedsiębiorstwo Pro-Activ oferuje przeróżne kursy zawodowe i szkolenia doszkalające na przeróżnych poziomach trudności. Pro-Activ kształci profesjonalistów najlepszej klasy na preferencje i oczekiwania rynku krajowego oraz europejskiego. Wybierz specjalistyczne kursy w Pro-Activ albowiem firma ma już ponad 15-letnie doświadczenie w szkolnictwie, posiada naprawdę dużo certyfikatów jakie potwierdzają umiejętności i posiada wysokiej klasy szkoleniowców, którzy przekażą Ci pełną zdobytą wiedzę.


:: kursy paznokci - beautylux.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://beautylux.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli chcecie pracować jako kosmetyczka, wizażystka czy stylistka zajmująca się paznokciami możecie wybrać nasz Instytut Szkoleń Kosmetycznych. Przygotowaliśmy dla kursantek doskonałe kursy, w ramach których będziecie mogli przygotować się do trudnej pracy w zawodzie kosmetyczki. To doświadczenie jakie mamy w prowadzeniu tego typu kursów sprawia, że będziemy w stanie odpowiedzieć na wasze potrzeby.