Podobne strony

 • SANO FARM

  Ortopedia
  Strona, na której znajdziesz ofertę dotyczącą sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego, usług lekarskich, medycyny naturalnej, a także usług rehabilitacyjnych.
 • Wkładki ortopedyczne - Sklep Centrum Zdrowia Stopy

  Sklepy internetowe
  Sklep internetowy z wkładkami ortopedycznymi dla dorosłych i dzieci. Dostępne również półwkładki i podpiętki oraz wyroby żelowe i silikonowe na różnego rodzaju schorzenia stóp. Bardzo szeroka oferta. Zapraszamy!
 • Produkty na haluxy

  Medycyna i zdrowie
  W naszej ofercie sklepu internetowego jest także żel Biszolin jest on żelem na bóle haluksów. Aparat Hallufix daje mnóstwo funkcji w sobie. Ważniejszą z nich to właściwe ustawianie skrzywionego palca, przy zastosowaniu oryginalnego systemu ruchomego aparatu. halluksa – przyczyny tworzenia się Halluków, tzw. paluch duży, to zmiana deformacyjna w okolicy I promienia stopy. Hallufix orteza korekcyjna na halluks.
 • Wszystko o Haluksach

  Medycyna i zdrowie
  Zmagają się Państwo z problemem, jakim są haluksy? Paluch koślawy dotyczy wielu ludzi i nie jest łatwy do wyleczenia. Przyczyny haluksów są bardzo złożone, ale można je znaleźć na portalu eksperckim i spróbować im zapobiegać, a nie leczyć. Oferuje on również kompleksową wiedzę na tematy takie, jak: leczenie haluksów, powikłań wynikających z nieleczenia haluksów oraz sposobów operowania haluksów w zaawansowanym stadium.
 • lecz hallux

  Sklepy internetowe
  Medyczny sklep internetowy – posiadamy w sprzedaży materace przeciwodleżynowe. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób dużo przebywających w łóżku szpitalnym, ponieważ zapobiegają tworzeniu się odleżyn. Głównie chcemy zaproponować szyny na halluksy, które mają działanie profilaktyczne. Poduszki lędźwiowe z pianki leniwej, to idealne rozwiązanie dla osób, które mnóstwo przebywają na krześle.


:: Halux - hallupro.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://hallupro.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Specjalizujemy się w dystrybucji specjalistycznego aparatu do korekcji halluksów. Nasz aparat wykazuje dużą skuteczność już po miesiącu stosowania a jego użycie nie powoduje skutków ubocznych. Szczegóły działania i sposób użycia naszego aparatu można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z usług naszej firmy.