Podobne strony

 • Miasto Ustka

  Informatory
  Ustka, noclegi Ustka, pokoje, apartamenty, galeria zdjęć, aktualności, mapa, baza noclegowa miasta Ustka.
 • Baza noclegów w Polsce

  Serwisy informacyjne
  CiekaweNoclegi.pl – to baza noclegów w Polsce. U nas znajdziesz: kwatery prywatne, hotele i apartamenty a także pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe. Noclegi na każdą kieszeń z całej Polski. Nie masz się gdzie zatrzymać? Wypadł Ci nagły wyjazd i po drodze chcesz przenocować z zajeździe z wyżywieniem? Zapraszamy wszystkich właścicieli obiektów turystycznych, aby dodali ofertę swojego obiektu.
 • Noclegi w Polsce, Noclegi nad morzem, Noclegi w górach, nad jeziorem

  Bazy hoteli
  Noclegi nad morzem. Noclegi w górach. Noclegi nad jeziorami. Tysiące ofert noclegowych w Polsce. Poszukujesz noclegu ? Oferujesz kwatery ? Kwatery, apartamenty, motele, hotele, agroturystyka, schroniska, domy pielgrzyma, pola namiotowe, Pensjonaty.
 • Noclegi Ustka

  Noclegi
  Serwis UstkaKurort.pl – prezentuje wybrane oferty bazy noclegowej oferujące tanie kwatery i noclegi w Ustce, znajdziesz tutaj między innymi : hotele, pensjonaty , apartamenty, mieszkania, obiekty kolonijne , pola namiotowe , jednym słowem oferty na każdą kieszeń.
 • HOTEL LUBICZ hotel ustka

  Turystyka i podróże
  Hotel Lubicz znajduje się w Ustce. Jego dużym atutem jest położenie w sąsiedztwie plaży. niepowtarzalne zachody słońca, szum morza i wyśmienite jedzenie pozwalają znakomicie odpocząć od codzienności. U nas zdołasz spędzić weekend, święta lub przyjechać na wczasy. Urządzamy również spotkania biznesowe, konferencje naukowe i uroczystości rodzinne. Zachęcamy do przyjazdu rodziny z małymi dziećmi, dlatego że u nas znajdą wszelkie niezbędne udogodnienia. Dysponujemy łóżeczkami, podgrzewaczami do butelek i zabezpieczeniami do kontaktów, a w naszej restauracji przyrządzane są wyjątkowe potrawy dla najmłodszych. Dokładne informacje na stronie www.


:: pensjonat ustka ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.morze-ustka.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Hotel Morze to przytulny obiekt noclegowy w Ustce. Dysponuje 3 budynkami, w którym do usług gości oddano przestronne pokoje i apartamenty o wysokim standardzie.

Ponadto, na terenie hotelu znajduje się elegancka restauracja, pub, sala konferencyjna, sauna. Istnieje też możliwość skorzystania z masażu klasycznego.

Można zorganizować u nas niezapomniane przyjęcia okolicznościowe oraz kameralne wydarzenia firmowe.

Słowa kluczowe: