Podobne strony

 • Drukarnia "Print Cycero"

  Druk, poligrafia
  Od projektowania do drukowania - etykiety, opakowania kartonowe, ulotki, foldery. Na stronie: o firmie, oferta, kontakt.
 • BJ Print s.c.

  Drukarnie
  Drukarnia, studio reklamy wizualnej, solwentowe wydruki wielkoformatowe, hurtownia materiałów biurowych i eksploatacyjnych. Na stronie szczegóły oferty i kontakt.
 • Etykiety

  Inne
  Black Jack Company to dystrybutor technologii służących do produkcji etykiet. W ofercie firmy znajdziesz rozwiązania pozwalające na produkcję etykiet do zastosowań biurowych, drukarki przenośne, a także urządzenia do produkcji przemysłowej etykiet. Na stronie internetowej firmy znajdują się szczegółowe informacje dotyczące różnych technologii oraz szczegółowa oferta firmy. Pracownicy firmy czekają na państwa pytania i chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej technologii.


:: www.reprograf.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.reprograf.com.pl

Ulica: Wolska 88

Miasto: Warszawa
Kod: 01-141
NIP: 5272263265

Telefon: 22 539 40 00
Opis:

Reprograf to funkcjonująca od 1991 roku firma, sprzedająca materiały oraz sprzęt dotyczący branży poligraficznej. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Przeglądając naszą ofertę, dostrzec mogą Państwo takie produkty, jak m.in. maszyny do druku offsetowego firmy Komori, urządzenia do cyfrowego druku etykiet, sprzęt do druku komercyjnego, gilotyny, utrząsarki, falcerki, trójnoże. Nasze wieloletnie doświadczenie, umożliwia nam co więcej zaproponowanie Państwu naszych usług serwisowych i doradczych. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na witrynie internetowej.