Podobne strony

 • W.M. ProCAD Studio

  Dystrybutorzy sprzętu
  Dystrybucja komputerów i oprogramowania do wspomagania projektowania architektonicznych, mechanicznych, konstrukcyjnych, telekomunikacyjnych, instalacyjnych, itp. Ponadto usługi w zakresiei projektowania, wizualizacji, digitalizacji, animacji komputerowej, multimedialnych programów demonstracyjnych. Równiez szkolenia.
 • Deuter - Agencja Reklamowa

  Grafika komputerowa
  Multimedialna pracowania grafiki oferuje grafikę reklamową, serwisy WWW i inne usługi związane z poligrafią, reklamą i grafiką użytkową i drukiem. Artystycznie niebezpieczna, wzrokowo zawodowa strona poświęcona grafice dwu- i trójwymiarowej, wirtualnej rzeczywistości, wizualizacjom architektonicznym oraz fotomontażom. Znajdziesz tutaj informacje o usługach, przykłady grafik i prace już zrealizowane.
 • Skanowanie, przepisywanie...

  Skanowanie, naświetlanie
  Skanowanie zdjęć, przepisywanie tekstów do Worda oraz tworzenie stron www - oto co znajdziesz w zamieszczonej na stronie ofercie.
 • Skanowanie 35 mm

  Skanowanie, naświetlanie
  Oferta skanowania negatywów oraz slajdów, czarno-białych i kolorowych w wysokiej rozdzielczości (3600 dpi i mniejszych) z przeznaczeniem na domowe archiwa fotografii, strony www, do dalszej obróbki cyfrowej i zastosowań profesjonalnych (w tym poligrafii). Więcej szczegółów, cennik i dane kontaktowe - na stronie.
 • Rzok Michał Usługi Komputerowe

  Skanowanie, naświetlanie
  W skład oferowanych usług wchodzi: nagywanie filmów na płyty DVD, skanowanie zdjęć, serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Digital Pro Studio ::

Nasza ocena:
Adres: http://digitalprostudio.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 6252233155

Telefon:Kategorie:

Opis:

Digital Pro Studio to prężnie rozwijającą się firma usługowa zajmująca się digitalizacją nośników analogowych na nośniki cyfrowe. Firma posiada profesjonalny sprzęt, posiadający nowoczesne systemy poprawiające jakość obrazu oraz dźwięku. Digital Pro Studio  to profesjonalna firma, która charakteryzuje się osobistym podejściem do każdego Klienta.