Podobne strony

  • Carpatus - prace wysokościowe

    Prace wysokościowe
    Firmę tworzy grupa ludzi zafascynowanych wspinaczką i alpinizmem, wykorzystujących swoje umiejętności podczas prac alpinistyczno-przemysłowych. Oferta obejmuje m.in.: mycie wysokościowe, montaż reklam, remonty budowlane, konserwację kominów, skoki wahadłowe, gry integracyjne i zabawy militarne. Na solidnie przygotowanej stronie dokładnie poznasz ofertę i samą firmę.
  • Wyprawy poduszkowcami Hover-Lifestyle

    Turystyka i podróże
    Opisy i ciekawostki z wypraw poduszkowcami po wodach śródlądowych i morskich. Amfibijny sposób spędzania wolnego czasu. Modus vivendi entuzjastów turystyki jaką oferuje poduszkowiec. Poduszkowiec crusingowy i jego możliwości. Ciekawe informacje ze Świata sportów wodno-lądowych. Artykuły z wypraw naukowych przy wykorzystaniu tych niezwykłych pojazdów. Imprezy poduszkowcowe w Polsce i Europie. Opis sprzętu i pojazdów wyprawowych. Wolność poruszania się po wodach, lodach i lądach!


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: HOVERCRAFT TEAM POLAND - poduszkowce reprezentacja ::

Opis:

Reprezentacja Polski HOVERCRAFT TEAM POLAND. Grupa rajdowa odnosząca sukcesy w zawodach klasy międzynarodowej. Kadra doświadczonych polskich pilotów poduszkowców. Opisy zmagań na zawodach polskich i zagranicznych. Poduszkowce rajdowe. Aktualności ze świata sportu poduszkowcowego.