Podobne strony

 • Mitur - ośrodek wczasowy

  W górach
  Ośrodek wczasowy z Wisły-Malinki oferuje 16 domków typu bungalow. Ze strony można wysłać formularz rezerwacji.
 • Dom wypoczynkowy Kalina

  W górach
  Oferta wypoczynku w otoczonym kwiatami i zielenią pensjonacie Kalina. Właściciele domu porozumiewają się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Tu znajdziesz zdjęcia i opis warunków wypoczynku.
 • Ośrodek Sportowy PZSN START

  W górach
  Strona internetowa Ośrodka Sportowego "Start" w Wiśle. Ośrodek jest dobrym miejscem na zgrupowania i na indywidualny wypoczynek. Start dysponuje kompleksowym wyposażeniem treningowym i jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Tutaj zapoznasz się z ofertą wypoczynku i sposobami spędzania czasu w ośrodku.
 • Ośrodek Szkolenia, Pracy i Wypoczynku RELAKS

  W górach
  Ośrodek zaprasza wszystkich na pobyty szkoleniowe i wypoczynkowe. Jest on doskonałym punktem wypadowym do wycieczek górskich i spacerów w rejonie Wisły. Można tutaj uzyskać pełną informację turystyczną, zweryfikować punkty i zdobyć Górską Odznakę Turystyczną. Na życzenie gości organizuje się konferencje, uroczyste kolacje, imprezy przy ognisku. Na stronie znajdują się ponadto: opisy pokoi, galeria zdjęć, sposoby dokonania rezerwacji itp.
 • Beskidzki Informator Turystyczny

  Serwisy informacyjne
  Noclegi w Beskidach. W bazie 1183 obiekty noclegowe oferujące 43 850 miejsc. Wszystkie rodzaje obiektów: agroturystyczne, pensjonaty, hotele, domki letniskowe, kwatery prywatne, domy wczasowe, ośrodki wypoczynkowe w ponad 100 miejscowościach: Korbielowie, Wiśle, Szczyrku, Miedzybrodziu Bialskim i Żywieckim, Ustroniu, Żywcu, Bielsku-Białej i wielu innych pięknych miejscowościach.


:: wczasy w wiśle ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.willaalpejska.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Willa Alpejska to przytulny pensjonat w Wiśle, w którym od pierwszych chwil poczujecie się jak u siebie w domu.

Przestronne, w pełni wyposażone pokoje i apartamenty, klimatyczna restauracja serwująca regionalne potrawy, bliskość gór - wszystko to pozwoli Wam spędzić u nas niezapomniany wypoczynek.