Podobne strony

 • Abcbud

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Na stronie znajdziesz ofertę firmy zajmującej się pracami wykończeniowymi we wnętrzach.
 • Zakład Remontowo-Budowlany - Dariusz Bińkiewicz

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Jeśli szukasz firmy wykonującej remonty, adaptacje, malowanie, tapetowanie bądź ścianki działowe - znalazłeś właściwą stronę. Zaglądając tu zapoznasz się z informacjami o firmie oraz szczegółami na temat świadczonych przez nią usług.
 • Stanbut

  Dachy, kominy
  Firma oferuje kompleksową pomoc w doborze materiałów do pokrycia dachu oraz jego wykonanie lub remont. Strona zawiera informacje o firmie, jej ofertę i dane kontaktowe.
 • MIKBUD-team - ocieplanie domków i budynków

  Materiały termoizolacyjne
  MIKBUD-team oferuje: docieplanie i ocieplanie domków oraz budynków, ocieplanie i docieplanie dachów i poddaszy, adaptację poddaszy, wymianę izolacji termicznych. Wykonuje także remonty budowlane, wykańczanie wnętrz i malowanie elewacji. Sprzedaje matriały budowlane firm: Farby Kabe, Kreisel, Soudal, Termo Organika, Styrmann, Nobiles, Styropmin.
 • Gutta Polska geowłókniny

  Dom i wnętrza
  Prezentujemy Państwu firmę, która posiada wysokiej jakości materiały budowlane, znanej i renomowanej szwajcarskiej marki Gutta. To firma Gutta Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gnieźnie, polski oddział firmy Gutta. Oferta tej firmy mieści pokrycia dachowe w postaci gontu i płyt bitumicznych, folie dachowe: paro przepuszczalne, paroizolacyjne oraz plandeki, materiały do izolacji fundamentów: folie izolacyjne, geomembrany i geokompozyty, płyty z tworzyw sztucznych: profilowe, komorowe, dekoracyjne, polistyrolowe i akrylowe a także geowłókniny, zadaszenia i produkty do ogrodu. Wszystkie materiały firmy Gutta Sp. z o.o. wyróżnia wysoka jakość, nowoczesna technologia, skuteczność, trwałość i design wykonania. Oferta firmy dostępna jest na terenie całego kraju, w hurtowniach, składach budowlanych i marketach DIY. Szczegóły oferty na stronie.


:: Alfa Pianka - Izolacje natryskowe Śląsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.alfapianka.pl

Ulica: Aleja Kołłątaja 73

Miasto: Będzin
Kod: 42-500
NIP:

Telefon:
Opis:

Alfa Pianka to firma świadcząca usługi na terenie województwa śląskiego i okolic z zakresu ocieplania pianką poliuretanową. Przy użyciu tego materiału ocieplamy m.in. dachy, poddasza, a dodatkowo zajmujemy się izolacją fundamentów. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży.