Podobne strony

 • Tylna belka

  Motoryzacja i transport
  Nasza firma ,Tylna belka Antałex, jest liderem naprawy tylnej osi zawieszenia w smaochodach Peugeot, Citroen oraz Renault - jest to tzw tylna belka skrętna. Rozwiązanie ciekawe konstrukcyjnie jednakże wymaga regeneracji co ok.70tys - 100tys km. Nasza firma specjalizuje się w tej wąskiej branży. zajmujemy się tylko i wyłącznie tylną belką. Do tej pory naprawiliśmy blisko 10 000 tylnych belek. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, doświadczoną załogę. Robimy na poczekaniu w 1,5h. Gwarancja 2 lata.
 • tylna belka

  Ekonomia
  Firma „KOZŁOWSKI” Paweł Kozłowski zajmuje się kompleksową regeneracją tylnych zawieszeń – belek skrętnych w następujących modelach samochodów. Tylna belka Peugeot 106 205 206 306 309 405 PARTNER. Tylna belka Citroen AX Saxo Xsara Xsara PICASSO BERLINGO ZX. Tylna belka Renault 19 Scenic Megane Kangoo Laguna Clio. W ofercie posiadamy belki każdego rodzaju wyposażone w ABS, system hamulcowy bębnowy lub tarczowy oraz wersje sportowe VTS VTR S16 Really CC, a także wersje ciężarowe w modelach Berlingo
 • Warsztat samochodowy

  Motoryzacja i transport
  Tylnabelka.pl to portal firmy FRANCEAUTOSERVICE - właściciela serwisów motoryzacyjnych w całej Polsce. W ich serwisach zatrudniono ponad 40 specjalistów mechaniki samochodowej, a ich celem jest szybkie i fachowe przeprowadzenie naprawy belki, w tym demontażu, regeneracji i ponownego montażu w ciągu max. 3 godzin roboczych. Serwisy specjalizują się w kwestiach związanych z tylną belką aut francuskich.
 • EM-KA AUTO tylna belka naprawa

  Firmy wg branży
  Prezentujemy Państwu firmę EM-KA AUTO z siedzibą w Borowej, która od roku 2007 zajmuje się kompleksową regeneracją belek skrętnych w samochodach produkcji francuskiej oraz w niektórych modelach marki Ford. Oferujemy kompleksową regenerację belki tylnego zawieszenia w samochodach produkcji francuskiej grupy PSA Peugeot, Citroen i Renault. Do regeneracji stosujemy części renomowanej firmy SNR. Zapewniamy terminowe wykonanie usługi, fachową i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z ofertą, zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.
 • Peugeot Citroen Naprawa Robert Szmytkowski

  Motoryzacja i transport
  Firma istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Specjalizujemy się w odnowie tylnej belki skrętnej w autach marki Citroen i Peugeot. Napraw dokonujemy bazując na oryginalnych częściach produkcji niemieckiej lub francuskiej. Posiadamy spore zapasy części, więc niezależnie od modelu samochodu będziemy w stanie kompleksowo zadbać o Twoje potrzeby. Udzielamy na nie pisemnej gwarancji. Naszym umiejętnością zaufali już klienci nie tylko polscy, ale również zagraniczni.


:: AutoBelki.pl - Regeneracja tylnej belki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.autobelki.pl

Ulica: Nierada 208

Miasto: Myszków
Kod: 42-300
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Autobelki zaprasza do współpracy. Nasz zakres usług to regeneracja/wymiana tylnej belki we francuskich samochodach typu Peugeot, Citroen, Renault. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, jesteśmy w stanie wykonywać nasze usługi szybko i sprawnie.