Podobne strony

 • Wypoczynek w Polsce - mitnet.pl

  Serwisy informacyjne
  Ogólnopolska baza danych hoteli, ośrodków wczasowych oraz pensjonatów, gdzie w prosty sposób wyszukać można interesujące nas obiekty.
 • Ośrodek Rehabilitacyjny i Opiekuńczy Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety we Wleniu

  Sanatoria i uzdrowiska
  Znajdziesz tutaj ogólne informacje dotyczące Ośrodka Rehabilitacyjnego i Opiekuńczego Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety we Wleniu.
 • Sanatoria (w byłym woj. wałbrzyskim)

  Serwisy informacyjne
  Na stronie znajdujemy adresy i telefony do prawie wszystkich sanatoriów w byłym województwie wałbrzyskim.
 • Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.

  Sanatoria i uzdrowiska
  Działanie lecznicze uzdrowiska jest wszechstronne, a tutejszy klimat stanowi nieodzowne wzmocnienie stosowanych tu kuracji. Świadczone usługi medyczne obejmują: leczenie chorób reumatycznych, układu oddechowego i nerwowego, przemiany materii i przewodu pokarmowego, rehabilitację narządów ruchu i in. Uzdrowisko słynie również ze źródeł solankowych i specyficznego mikroklimatu.
 • San

  Sanatoria i uzdrowiska
  Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy "SAN" położony około 150 m od morza w paśmie parku nadmorskiego. Prowadzi całoroczną działalność wczasową od czerwca do sierpnia i sanatoryjną od września do maja. Na stronie także formularz rezerwacji on-line.


:: DomiSenior.pl - Domy opieki dla seniorów - katalog domów. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.domisenior.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Portal internetowy znany jako DomiSenior.pl to miejsce, gdzie właściciele sanatoriów i domów spokojnej starości mogą zamieszczać swoje oferty, tym samym reklamując dane obiekty. Z kolei osoby starsze przeglądając zawartość portalu, wybiorą dla siebie odpowiedni dom lub sanatorium. Znajdujące się w bazie domy i sanatoria to obiekty rozmieszczone na terenie całej Polski.