Podobne strony

 • Obróbka metali

  Firmy wg branży
  Widpol to firma z Andrychowa, która oferuje kompleksowe usługi związane z szeroko pojęta obróbka metali. Obróbka metali (m.in. stal, stal nierdzewną, mosiądz, aluminium, brąz) oraz usługi z zakresu toczenia na tokarkach, frezarkach CNC oraz automatach tokarskich jak i obrabiania stali. Wieloletnie doświadczenie w branży procentuje renomą na rynku i dobrymi opiniami ze względu na najwyższą jakość świadczonych usług. Widpol współpracuje z producentami wytwarzającymi klamki, drzwi, sprzęt pożarnicz
 • Staleo.pl portal kooperacyjny branży metalowej i stalowej

  Firmy wg branży
  Staleo.pl – portal internetowy poświęcony branży metalowej i stalowej, informacje przedstawione w obszerny i rzetelny sposób. Jesteśmy źródłem codziennej wiadomości z branży metalowej jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się katalog firm branży metalowej i stalowej, ogłoszenia maszyn, stali i metali, pracy dla fachowców, oraz ogłoszenia kooperacji. W portalu znajdziecie Państwo wiele informacji, ciekawostek z branży, właśnie dlatego warto tu być, Staleo.pl umożliwia dota
 • Styroplast

  Dom i wnętrza
  Oferta umieszczona na prezentowanej tutaj stronie należy do firmy Styroplast, która w każdym przypadku zaoferuje nam właśnie takie listwy styropianowe oraz inne tego typu produkty, jakie tylko będą nam akurat potrzebne, cechujące się rzecz jasna rewelacyjną jakością. Styroplast to profesjonalny producent sztukaterii który działa na rynku już od wielu lat, w związku z czym podczas współpracy z nim będziemy mogli liczyć na spełnienie absolutnie wszystkich naszych wymagań.
 • Elbig.com.pl - skrzynki elektryczne

  Firmy wg branży
  Firma Elbig zajmuje się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych. W ofercie posiadamy projektowanie oraz wykonanie rozdzielnic budowlanych oraz licznikowych. Dodatkowo posiadamy usługi z zakresu obróbki cnc, a w tym frezowanie cnc. Wykonujemy zlecenia także na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta, dostosowując rozdzielnice do indywidualnych uwarunkowań technicznych. Oferujemy także skrzynki elektryczne oraz złącza kablowe, w różnych wariantach. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony.
 • ANBI-TECH S.C. wycinanie cnc

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Anbi - Tech s.c. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Olewin obok Olkusza. Specjalizujemy się w produkcji detali i wycinaniu uszczelek kołnierzowych. Zakupią u nas Państwo: płyty uszczelniające, uszczelki płaskie, szczeliwa, sznury uszczelniające, kurtyny PCV, elastomery oraz detale toczone i frezowane z mosiądzu, żeliwa, aluminium, tworzyw sztucznych, stali nierdzewnych oraz węglowych.


:: Frezowanie CNC Śląsk - EL-BIG ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.frezowanie-cnc.com.pl

Ulica: Nakielska 42/44

Miasto:
Kod: 42-600
NIP:

Telefon: +48 32 384-70-14
Opis:

EL-BIG to firma zajmująca się obróbką różnego typu materiałów (tworzyw sztucznych, drewnopochodnych, metali kolorowych) przy użyciu frezowania CNC. Uzupełnieniem naszej oferty jest usługa wylewania uszczelek. Za skorzystaniem z naszych usług przemawia fakt, że posiadamy naprawdę spore doświadczenie w branży. Zapraszamy!