Podobne strony

 • Apartamenty Kraków

  Noclegi
  Szukasz atrakcyjnego mieszkania, hotelu, apartamentu? Czy może po prostu miejsca gdzie mógłbyś się przenocować? Serdecznie zapraszamy na stronę systemu rezerwacji online - Go2sleep. Gwarantujemy apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach oraz najniższą cenę.
 • Hotel Kraków - Apartamenty Florian

  Kraków
  Apartamenty Kraków Florian. Antycznie urządzony hotel na Kazimierzu zlokalizowany 450m od Rynku Głównego
 • Hotele w Krakowie

  Kraków
  Hotele w Krakowie przybliżają użytkownikom Internetu podjąć trafny wybór spośród wszystkich obiektów hotelowych. Hotele w Krakowie to najlepsze hotele w Polsce, przystosowane dla niepełnosprawnych, w dogodnych lokalizacjach, przyjazne dla podróżnych. Hotele Kraków w naszym serwisie są podzielone według gwiazdek jakości.
 • Noclegi Kraków

  Turystyka i podróże
  Oferujemy luksusowe zakwaterowanie w apartamentach w Krakowie. Nasze apartamenty znajdują się w najlepszych lokalizacjach tego pięknego miasta, zaledwie 300m od dzielnicy Kazimierz oraz 600m or płyty Rynku Głównego. Oprócz samego zakwaterowanie oferujemy także wyżywienie w współpracujących z nami restauracjami. Dodatkowo organizujemy wycieczki tematyczne w każdym języku. Z nami zwiedzisz Kraków w przystępnej cenie, a my zagwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.
 • Biuro nieruchomości Kraków - Luksusowe mieszkania Kraków.

  Firmy wg branży
  W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości na sprzedaż w Krakowie i okolicach. Specjalizujemy się w ofertach luksusowych - apartamenty, lofty, rezydencje, kamienice w Krakowie. Oferujemy nowe mieszkania od dewelopera jak i mieszkania z rynku wtórnego.


:: www.apartamentywpolsce.pl - apartament Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.apartamentywpolsce.pl

Ulica: Lubicz 17

Miasto: Kraków
Kod: 31-503
NIP: 6792636715

Telefon: 12 638 02 12
Opis:

Apartament w Krakowie - rynek noclegów w Krakowie zawiera ogromną liczbę różnych propozycji, które potrafią drastycznie różnić się jakością.

Nasza propozycja? Zarezerwuj apartament Kraków z naszej strony. Dostaniesz stylowy lokal w centrum Krakowa z nieprzeciętnie kompletnym wyposażeniem (żelazko, pralka, telewizor, suszarka, a nawet ekspres do kawy czy piekarnik) oraz pomocną obsługą.

Przede wszystkim polecamy apartamenty Kraków Stary Browar od TWW - są ulokowane na terenie browaru Lubicz.