Podobne strony

 • Autoholowanie 24h - Marcin Migdał

  Pomoc drogowa
  Usługi holowania w kraju i zagranicą, awaryjne otwieranie samochodów, parking strzeżony i wiele innych rzeczy znajduje sie w ofercie.
 • Pogotowie ślusarskie 24h - awaryjne otwieranie samochodów

  Ekonomia
  Jesteśmy licencjonowaną firmą zawodowo zajmującą się awaryjnym otwieraniem samochodów. Przeszkolony i posiadający duże doświadczenie zespół specjalistów doskonale wie jak otworzyć każdy zamek samochodowy. Działamy w 100% bezinwazyjnie, tj. bez jakichkolwiek uszkodzeń zamka czy Państwa samochodu. Usługi ślusarskie świadczymy całodobowo, 7dni w tygodniu. Działamy w miastach: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Jaworzno, Nowy Targ, Olkusz, Miechów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 • USŁUGI ŚLUSARSKIE JERZY BAŁDYGA otwieranie zamków

  Firmy wg branży
  Pogotowie zamkowe Jerzego Bałdygi służy profesjonalną i całościową pomocą na wypadek awarii zamków drzwiowych, okien oraz zamknięć sejfów. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, by dobrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Dzięki wieloletniej działalności potrafimy usunąć nawet najbardziej wieloaspektowe usterki. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz duże doświadczenie, w następstwie tego z każdą dysfunkcją radzimy sobie skutecznie i porywająco. Absorbujemy się również naprawą oraz wymianą zamków, a także dorabianiem kluczy. Aby zapewnić Państwu optymalne bezpieczeństwo, oferujemy montaż najlepszych układów antywłamaniowych, które sprawnie zabezpieczą każdy lokal. W ramach usług pobocznych realizujemy prace z zakresu spawalnictwa tradycyjnego. Więcej informacji o oferowanych usługach ślusarskich znajdą Państwo na stronie.
 • Al. Jerozolimskie 214

  Firmy wg branży
  Popsuł Ci się zamek u drzwi, bądź może potrzebujesz fachowca, jaki zamontuje Ci nowy? Nie zwlekaj i już w dniu dzisiejszym zobacz, co przygotowała specjalnie dla Ciebie firma ABC Zabezpieczeń - Pogotowie Zamkowe Warszawa. Działamy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu oraz zapewniamy pomoc w zakresie awaryjnego otwierania mieszkań, samochodów, a także otwierania i serwisu zamków antywłamaniowych. Zapewniamy także usługi ślusarskie tj. regulacja drzwi oraz zamków, naprawa zamków oraz wkładek, a ponadto wymiana wkładki zamka. Dokładne wiadomości odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej, do odwiedzin której, serdecznie zachęcamy.
 • POGOTOWIE ZAMKOWE otwieranie zamków katowice

  Firmy wg branży
  Pogotowie Zamkowe 3S świadczy sługi z zakresu awaryjnego otwierania zamków dla klientów z całego Śląska. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy typ zamka - zamki samochodowe, drzwi wejściowych oraz sejfy. Proponujemy także wymianę oraz sprzedaż zamków, drzwi i rolet antywłamaniowych. Świadczone przez nas usługi ślusarskie, obejmują również wszelkie naprawy powłamaniowe. Zajmujemy się też sprzedażą drzwi antywłamaniowych. Gwarantujemy szybkość, dokładność i skuteczność naszych działań. Szczegółowa propozycja dostępna jest na stronie internetowej naszej firmy.


:: Otwieranie samochodów Katowice - Moto-Bud ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.awaryjne-otwieranie24h.pl

Ulica: Majora Sucharskiego 60/20

Miasto:
Kod: 42-300
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli masz problem z dostaniem się do samochodu, bez względu na powód, koniecznie wezwij na pomoc nasze pogotowie zamkowe, działające 24/7 na terenie całego województwa śląskiego. Poza tym, zajmujemy się dorabianiem kluczy na podstawie wkładki do aut i motocykli.