Podobne strony

 • Biuro Turystyczne "Barbara"

  Czartery jachtów
  Firma proponujemy dla miłośników żeglarstwa rejsy po Morzu Egejskim pod grecką banderą na jachtach żaglowych i motorowych w ramach czarterów "bareboat".
 • Klub Morski NORMAN

  Nurkowanie
  Strona Klubu Morskiego oferującego rejsy i safari nurkowe wzdłuż całego wybrzeża Krymu. Okręty są specjalnie wyposażone pełnym sprzętem do nurkowania lub TDI-nurkowania. Na stronie: szczegółowa oferta zilustrowana zdjęciami.
 • A.M.S. Boats Sp. z o.o.

  Jachty, szkutnictwo
  Firma jest wyłącznym importerem łodzi i jachtów motorowych marek "Four Winns" i "Glastron". Prowadzi także serwis silników "Volvo Penta" i "MerCruiser" oraz komis używanych łodzi i jachtów motorowych.
 • Dalpol Yacht stocznia jachtowa. Budujemy jachty żaglowe.

  Sport
  Dalpol Yacht buduje jachty żaglowe o długości od 6 do 10 metrów – Jumper 19, Phobos 21, Phobos 24, Phobos 25, Phobos 27, Phobos 29. Praktycznie co sezon wprowadzamy do oferty nowe modele jachtów żaglowych. Phobos 24, Phobos 25 i Jumper 19 są popularnymi i chętnie wybieranymi jachtami zarówno przez armatorów prywatnych jak firmy czarterowe.
 • OSTRÓDA YACHT JACHTY MOTOROWE

  Firmy wg branży
  Firma Ostróda Yacht to największy w Polsce producent jachtów motorowych oraz żaglowych. Od 2002 roku, właścicielem zakładu jest francuska stocznia Jeanneau z którą współdziałamy od 1992 roku produkując dla nich jachty. Na chwilę bieżącą w Ostródzie robi się przeszło 30 rozlicznych modeli jachtów. Zrobione zostały ogromne inwestycje, tak aby firma miała należyty potencjał i produkowała wyrób najwyższej jakości. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej:


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Czarter jachtów Bofort - żaglówki i motorówki na Mazurach ::

Nasza ocena:
Adres: https://bofort.pl/

Ulica: Mazurska 17

Miasto:
Kod: 11-520
NIP: 5242629796

Telefon:
Opis:

Portal Bofort.pl to bogata oferta, a w niej jachty żaglowe, motorowe, w tym spacerowe. Dysponujemy ponad 300 jachtami dostępnymi na całych Mazurach: Giżycko, Ryn, Pisz, Węgorzewo, Piękna Góra, Ruciane-Nida czy Mikołajki itp.
Najchętniej wypożyczane żaglówki w naszej ofercie, to Tango 780 Sport, Tes 32 Dreamer czy modele Antila (także te dedykowane na sezon 2017).
Jeśli szukacie jachtów motorowych, to może skusi Was Weekend 820, Nautika czy Futura?
Mamy je wszystkie i wiele innych. Zapraszamy