Podobne strony

 • Trener biznesu

  Ekonomia
  Serwis zawiera informacje na temat kompetencji i czynników psychologicznych w zawodzie profesjonalnego trenera biznesu. Trener to zawód przyszłości, jako że uczymy się całe życie, a im człowiek starszy tym nauczyciel = trener musi posiadać profesjonalne kompetencje aby zapewnić efektywną i skuteczną naukę. Strona zawiera informacje zarówno dla początkujących trenerów jak i zawodowców.
 • Vadim Rekel - Psycholog Biznesu, Coach i Trener Biznesu

  Firmy wg branży
  Trener biznesu, coach i psycholog biznesu Vadim Rekel jest autorem programu Coaching i Nowa Psychologia Biznesu. Jest to program z gatunku coaching i rozwój osobisty. Celem programu jest pomoc w osiąganiu zamierzonych celów krok po kroku. Dla poszczególnych klientów dedykowany jest coaching kariery, coaching zawodowy i coaching biznesowy. Coaching kariery i coaching zawodowy jest uzupełniany doradztwem typu doradztwo zawodowe. Coaching biznesowy działa w oparciu o doradztwo biznesowe.
 • Copywriting, konsultacje i szkolenia dla firm

  Firmy wg branży
  Pisanie tekstów, konsultacje indywidualne i szkolenia dla firm. Mam 12 lat doświadczenia jako copywriter i dyrektor kreatywny w agencjach reklamowych - piszę teksty na ulotki, strony internetowe, do mailingu, oferty i prezentacji. Pomagam budować wiarygodny, spójny wizerunek firmy i wzmacniać relacje z klientami przy wykorzystaniu języka korzyści.
 • Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl

  Firmy wg branży
  Nazywam się Jakub B. Bączek, jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek. Zajmuje się od pewnego czasu wspieraniem ludzi w odnoszeniu ich własnych zwycięstw. Jako trener motywacyjny organizuję szkolenia motywacyjne, szkolenia menedżerskie, szkolenia rozwoju osobistego, a także wyjazdy motywacyjne. Jestem autorem kilkunastu książek, a przy tym nadal pracuję nad kolejnymi publikacjami, tekstami naukowymi i publicystycznymi.
 • Mental Power

  Nauka i technika
  Oferta od mental-power.pl na szkolenia personalne to najlepsza oferta dostępna na rynku. Dzięki niej znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą Ci cieszyć się codziennymi sukcesami. Do Twojej dyspozycji oddajemy także najlepsze książki motywacyjne, które rozwijają poglądy każdego człowieka. Zyskaj praktyczną wiedzę i pełną pewność siebie. To klucz do Twojego sukcesu.


:: Trener Mentalny Aneta Moniuszko ::

Nasza ocena:
Adres: anetamoniuszko.pl

Ulica: ul. Jeziorki 7A,

Miasto:
Kod: 05-502
NIP: 1181855331

Telefon:
Opis:

Na stronie mieści się oferta Anety Moniuszko, Trenera Mentalnego oraz blog dotyczący psychologii człowieka i biznesu.Treningi odbywają się w Krakowie, Warszawie oraz online!