Podobne strony

 • Trener biznesu

  Ekonomia
  Serwis zawiera informacje na temat kompetencji i czynników psychologicznych w zawodzie profesjonalnego trenera biznesu. Trener to zawód przyszłości, jako że uczymy się całe życie, a im człowiek starszy tym nauczyciel = trener musi posiadać profesjonalne kompetencje aby zapewnić efektywną i skuteczną naukę. Strona zawiera informacje zarówno dla początkujących trenerów jak i zawodowców.
 • Vadim Rekel - Psycholog Biznesu, Coach i Trener Biznesu

  Firmy wg branży
  Trener biznesu, coach i psycholog biznesu Vadim Rekel jest autorem programu Coaching i Nowa Psychologia Biznesu. Jest to program z gatunku coaching i rozwój osobisty. Celem programu jest pomoc w osiąganiu zamierzonych celów krok po kroku. Dla poszczególnych klientów dedykowany jest coaching kariery, coaching zawodowy i coaching biznesowy. Coaching kariery i coaching zawodowy jest uzupełniany doradztwem typu doradztwo zawodowe. Coaching biznesowy działa w oparciu o doradztwo biznesowe.
 • Copywriting, konsultacje i szkolenia dla firm

  Firmy wg branży
  Pisanie tekstów, konsultacje indywidualne i szkolenia dla firm. Mam 12 lat doświadczenia jako copywriter i dyrektor kreatywny w agencjach reklamowych - piszę teksty na ulotki, strony internetowe, do mailingu, oferty i prezentacji. Pomagam budować wiarygodny, spójny wizerunek firmy i wzmacniać relacje z klientami przy wykorzystaniu języka korzyści.
 • Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl

  Firmy wg branży
  Nazywam się Jakub B. Bączek, jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek. Zajmuje się od pewnego czasu wspieraniem ludzi w odnoszeniu ich własnych zwycięstw. Jako trener motywacyjny organizuję szkolenia motywacyjne, szkolenia menedżerskie, szkolenia rozwoju osobistego, a także wyjazdy motywacyjne. Jestem autorem kilkunastu książek, a przy tym nadal pracuję nad kolejnymi publikacjami, tekstami naukowymi i publicystycznymi.


:: Trener Mentalny Aneta Moniuszko ::

Nasza ocena:
Adres: anetamoniuszko.pl

Ulica: ul. Jeziorki 7A,

Miasto:
Kod: 05-502
NIP: 1181855331

Telefon:
Opis:

Na stronie mieści się oferta Anety Moniuszko, Trenera Mentalnego oraz blog dotyczący psychologii człowieka i biznesu.Treningi odbywają się w Krakowie, Warszawie oraz online!