Podobne strony

 • Strzyżenie psów - Poznań

  Psy
  Oferuję strzyżenie psów zarówno na wystawy, jak również dla komfortu pupila. Psy przygotowywane są zgodnie ze standardami wzorca FCI dla danej rasy, lub stosownie do życzeń właściciela.
 • Salon Pielęgnacji Psów Psi Czar

  Zwierzęta
  Psi fryzjer, salon pielęgnacji psów, strzyżenie psów, grooming, trymowanie, zabiegi pielęgnacyjne psów, psi fryzjer Warszawa Saska Kępa, salon psi Warszawa Praga, kąpiele psów, pielęgnacja psów
 • Psi fryzjer Bydgoszcz

  Inne
  Studio Psiaka to miejsce, które powstało z miłości i pasji do zwierząt. Mogę tutaj liczyć na odpowiednie podejście. Personel zadba o miłą atmosferę. W ofercie salonu znajduje się m.in.: strzyżenie psów, trymowanie, rozczesywanie splątanej sierści, stylizacja fryzur i wiele innych przydatnych usług. W tym salonie to klient ma ostatnie zdanie i to on decyduje o wyglądzie zwierzaka.
 • Psi salon Bydgoszcz - studiopsiaka.pl

  Zwierzęta
  Zajmujemy się strzyżeniem psów w Bydgoszczy, a także ich specjalistyczną higieną. Obsługa psów jest bezpieczna i nowoczesna. Posiadamy właściwe kwalifikacje do strzyżenia psów rasowych i nierasowych, z powodzeniem skracamy pazurki, przeprowadzamy kąpiele lecznicze, perfumujemy Państwa pupila przy każdej wizycie. Mamy wiele pakietów zabiegowych dla psów i odpowiadamy na indywidualne zapytania stylizacyjne klientów.


:: CHICHI DOG Pet Spa & Fashion Experts ::

Nasza ocena:
Adres: www.chichidog.pl

Ulica: Żabińskiego 9

Miasto: Warszawa
Kod: 02-793
NIP:

Telefon: 660010748
Opis:

Salon CHICHI DOG to ekskluzywne spa dla psów i kotów. Oferujemy kompleksową pielęgnację wszystkich ras psów i kotów, w tym m.in.: strzyżenie zgodnie z wzorcem FCI oraz na życzenie klienta, trymowanie, czesanie, rozczesywanie skołtunionej sierści, kąpiel, obcinanie pazurów. W naszej ofercie posiadamy również sklep dla psów, w którym znaleźć można: ubrania dla psów, szelki, obroże, profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria.