Podobne strony

 • Mikodruk Computer s.c.

  Druk, poligrafia
  Podstawową usługą firmy jest nadruk znaków graficznych firmy, itp. na papierze, przeznaczonym do wystawiania rachunków uproszczonych, faktur VAT, i innych dokumentów. Poza tym zajmuje się drukiem listowników, kopert oraz wizytówek.
 • Yellow Factory

  Agencje full-service
  W ramach podstawowej działalności firma zajmuje się identyfikacją firm i produktów. Zakres tych działań obejmuje tworzenie: nazw i znaków graficznych firm i produktów, systemów całościowej identyfikacji firm. Jest gotowa przygotować i zaplanować spójną i kompletną kampanię reklamową w oparciu o dostępne na rynku media: radio, prasę, telewizję, outdoor, inne nośniki reklamowe. Zapewnia także pełną obsługę poligraficzną, w tym: projektowanie graficzne, przygotowanie druku, produkcję poligraficzną. Ponadto oferuje pełną reklamę w Internecie.
 • Techmix Sp. z o.o.

  Reklama zewnętrzna
  Techmix projektuje i wykonuje: kasetony podświetlane zewnętrzne i wewnętrzne, nadruki na tekstyliach, blachach i tworzywach, neony, litery przestrzenne, ponadto oferuje reklamę zewnętrzną, prezentery grawerowane, potykacze oraz cięcie na ploterze i komputerowe opracowanie znaków graficznych. Strona przedstawia dokładną ofertę firmy.
 • Take it

  Doradztwo personalne
  Firma specjalizuje się selekcji i rekrutacji wysoko wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów średniego szczebla oraz pracowników działów, wspierających kadry zarządzające. Na stronie znajduje się lista oddziałów firmy, porady dotyczące przygotowania dokumentów niezbędnych w procesie poszukiwania pracy, barometr rynku pracy, opis miesięcznika wydawanego przez Neumann Group Holding oraz baza ofert.
 • Firma MIRJAX

  Agencje nieruchomości
  Przedmiotem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (domy, mieszkania, działki, lokale, nieruchomości komercyjne z Włocławka i okolic d.woj.włocławskie) oraz pośrednictwo finansowe (m.in. pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania).


:: Agencja FM Sp. z o.o. ::

Opis:

Spółka oferuje usługi public relations (kontakt z mediami, organizacja bankietów, spotkań VIP'ów, prezentacje), zajmuje się kreacją i promocją (tworzenie haseł, znaków graficznych, plansz reklamowych, ogłoszeń prasowych, reklam telewizyjnych i radiowych), zakupem i planowaniem mediów (przygotowanie kompleksowych kampanii medialnych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim), doradztwem marketingowym (analiza rynku, budowanie strategii wprowadzenia produktu na rynek, badania ilosciowe i jakościowe, analiza skutecznosci kampanii reklamowych).