Podobne strony

 • PTTK

  Maszyny budowlane
  Zachodniopomorski Zespół Gospodarki Turystycznej prowadzi dwa działy branży budowlanej. W pierwszym oferuje maszyny i urządzenia do usuwania betonu za pomocą wody. Tutaj prezentacja możliwości i techniki oraz zdjęcia oferowanych agregatów. Drugi dział to maszyny Lifton do usuwania, rozbijania i skuwania betonu oraz innych materiałów.
 • Walentyński

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje narzędzia budowlane najwyższej jakości oraz świadczy usługi cięcia i wiercenia w betonie zbrojonym. W ofercie narzędzia Hilti, Bosch, Makita, Metabo.
 • SCANBET

  Usługi ogólnobudowlane
  Zakład bezpyłowego cięcia i wiercenia w betonie, cegle i żelbetonie. Wykonuje także prace ziemne oraz wyburzenia.
 • Rekma Sp. z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma prowadzi specjalistyczne prace drogowe i lotniskowe, cięcie i frezowanie nawierzchni betonowych i asfaltowych oraz naprawia dylatacje mostowe, spękania i uszkodzenia nawierzchni lotnisk, dróg, autostrad, tras tramwajowych. Jest ponadto dystrybutorem maszyn i urządzeń Crafco.
 • B.K.S kucie betonu

  Firmy wg branży
  Technika diamentowa jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technik cięcia oraz wiercenia betonu. Firma B.K.S od wielu lat świadczy usługi w tym charakterze, oddając do Państwa dyspozycji wiedzę oraz wykwalifikowanie pracowników. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak kucie i frezowanie betonu, rozbiórki obiektów, a naszą specjalizacją są odwierty wykonywane metodą bezudarową i bezpyłową, a także cięcie betonu piłą ścienną, ręczną pilarką oraz liną diamentową. Na naszym koncie posiadamy wiele ogólnokrajowych realizacji takich jak budowa Centrum Olimpijskiego, Centrum Handlowego „Złote Tarasy” w Warszawie i modernizacja Dworca Głównego w Krakowie. Dysponujemy niezwykle rozbudowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy podjąć się nawet najbardziej nietypowego zadania. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej.


:: Buiilder Technika Diamentowa oraz Wzmacnianie Konstrukcji ::

Nasza ocena:
Adres: www.buiilder.pl

Ulica: Reymonta

Miasto: Ząbki
Kod: 05-091
NIP: 8252056211

Telefon: 880880741
Opis:

Nasze główne specjalizacje to wiercenie w betonie techniką diamentową i cięcie betonu zbrojonego piłą diamentową. Zarówno wiercenie otworów w betonie jak i cięcie żelbetu nie stanowi dla nas problemu. Proponujemy między innymi wycinanie otworów okrągłych i prostokątnych, słupów, belek czy też stropów, fundamentów a nawet całych ścian.
Oferujemy nie tylko obróbkę betonu, ale także polecamy swoje usługi z zakresu wzmacniania konstrukcji. Służą do tego taśmy węglowe wykonane z włókien węglowych.