Podobne strony

 • Gudepol

  Maszyny budowlane
  Oferta przedsiębiorstwa produkującego sprężarki.
 • TKL Progress - Maszyny Budowlane i Drogowe

  Maszyny budowlane
  Firma jest bezpośrednim importerem maszyn budowlanych i drogowych. Jest przedstawicielem takich firm jak: Probst, Schaeff, JCB, Avant, Ausa, AFT, Errut, Belle Group, Essig, Weber, Dynapac, Topcon. Na stronie znajdziesz rozbudowany i szczegółowy (a dodatkowo zilustrowany zdjęciami) katalog maszyn oraz aktualności. Jest też dział dostępny tylko dla klientów firmy oraz partnerów handlowych posiadających specjalny kod dostępu.
 • Renotech

  Maszyny budowlane
  Wizytówka z danymi teleadresowymi firmy sprzedającej, wynajmującej i serwisującej maszyny oraz urządzenia budowlane.
 • Cars-Tech

  Przemysł maszynowy
  Serwis i sprzedaż sprężarek śrubowych, filtrów, osuszaczy sprężonego powietrza, akcesoriów przyłączeniowych. Na stronie zamieszczono dane teleadresowe firmy.
 • CompAir

  Przemysł maszynowy
  CompAir zajmuje się produkcją i dystrybucją sprężarek, kompresorów, instalacji sprężonego powietrza. Oferuje m.in. sprężarki przewoźne, stacjonarne i wysokoprężne, kompresory tłokowe, śrubowe i łopatkowe, a także kompletny osprzęt. Jeśli interesują cię szczegóły, wystarczy że zajrzysz na stronę.


:: Pneumatik S.A. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pneumatik.pl/

Ulica: Kamienna 28

Miasto: Poznań
Kod: 62-081
NIP: 7772419702

Telefon: +48 61 81 61 246
Opis:

Przedsiębiorstwo Pneumatik S.A. ma wieloletnie doświadczenie w technice sprężonego powietrza. W ofercie firmy znajdują się liczne produkty i usługi dotyczące urządzeń pneumatycznych. Oferujemy: sprężarki śrubowe oraz tłokowe – olejowe i bezolejowe, części zamienne do sprężarek, generatory, osuszacze i nie tylko. Oddziały naszej firmy znajdują się w całej Polsce. Obsługujemy firmy kompleksowo, pomagamy w doborze urządzeń, wykonujemy podłączenia instalacji oraz serwisujemy i remontujemy sprzęt.