Podobne strony

 • Remonty Warszawa, wykończenia wnętrz, malowanie

  Firmy wg branży
  P.H.U Family Biznes to firma, która świadczy usługi remontowe i wykończenia wnętrz na terenie Warszawy. Wykonamy wiele innych usług z obszaru działań naszej firmy. Nasza oferta to remonty i wykończenia wnętrz w tym malowanie w Warszawie, drobna elektryka, hydraulika, tynki ozdobne, półki i podwieszane sufity z karton gipsu. Trafimy do każdego klienta i wykonamy swoją pracę z największą dokładnością i sumiennością. Cieszymy się sporym doświadczeniem, które zdobyliśmy przez wiele lat działalności.
 • SŁAWOMIR WEISS dekoracje ścienne warszawa

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Sławomir Weiss z siedzibą w Warszawie. Od początku naszej działalności zajmujemy się montażem sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej. Montujemy: gzymsy, rozety, kopuły, oświetlenie, panele, frontony, wsporniki, kolumny, nisze, motywy kominkowe, łuki biblioteczne i wiele innych. Wykonujemy także: tapetowanie, malowanie i stiuk. Zapewniamy niskie ceny i krótkie terminy wykonania zleceń. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami na temat propozycji naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.
 • SIEŃKOWSKI PAWEŁ adaptacje poddaszy warszawa

  Firmy wg branży
  Przedstawiamy Państwu Usługi remontowo-budowlane Paweł Sieńkowski z siedzibą w Nasielsku. Usługi wykonujemy na obszarze całego województwa mazowieckiego. Proponujemy kompleksowe remonty mieszkań i meble na wymiar. Wykonujemy: wylewki, posadzki, malowanie ścian, montaż stolarki otworowej, ścianki działowe, sufity podwieszane, docieplenia budynków, elektrykę, hydraulikę, gładzie gipsowe, hydroizolacje, układnie płytek oraz wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której zamieściliśmy więcej wiadomości oraz pełną propozycję.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Kompleksowe wykończenia wnętrz | remonty Otwock, Marki ::

Nasza ocena:
Adres: http://lerdesign.pl/


Opis:

Na rynku jest wielu wykonawców remontów. Ale tylko jedna firma remontowa Zielonka zasługuje na to, aby podjąć z nią współpracę. To Lerdesign. Przemawiają za nami pozytywne opinie naszych klientów oraz bardzo szeroki zakres świadczonych usług. Jesteśmy w stanie przeprowadzić każdy, nawet najbardziej wymagający remont w jak najkrótszym czasie, gwarantując wysoką jakość wykonania, konkurencyjne ceny i zastosowanie materiałów bardzo dobrej jakości.