Podobne strony

  • Green Transport Przewóz osób Poznań wynajem busów Poznań

    Firmy wg branży
    Firma Green Transport oferuje przewóz osób Poznań i wynajem busów Poznań i okolice. Jesteśmy sprawdzonym przewoźnikiem, który posiada doświadczenie. Oferujemy nowoczesny tabor busów i autobusów marki Mercedes Sprinter, który jest wizytówką naszej firmy. Współpracujemy z firmami, insynuacjami, biurami podróży, szkołami oraz osobami indywidualnymi. Stawiamy na bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie naszych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką, jakość usług. Zapraszamy do współpracy i
  • MULTIBUS

    Firmy wg branży
    Korporacja Transportowo-Autokarowa MULTIBUS Marek Malicki znajduje się w Wysogotowie. Oferujemy przewóz osób i wynajem multibusów. Zamówią Państwu nasze usługi transportowe na: wyjazdy integracyjne, szkolenia, imprezy okolicznościowe (takie jak wesele), targi, konferencje oraz pielgrzymki. oferujemy klientom naszą korzystną cenowo ofertę. Mamy uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego i licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przewozów pasażerskich. Pełna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Lucky-Travel - Wynajem busów aut 9 osobowych Poznań, Mosina ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.lucky-travel.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zainteresowany wynajęciem busa? W przypadku Poznania oraz okolic, jak najbardziej warto zajrzeć na stronę internetową firmy Lucky Travel. Otóż jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości busy, które pod względem komfortu, bezpieczeństwa czy łatwości prowadzenia, są bez jakiegokolwiek zarzutu. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że cena wynajęcia busa marki Renault Trafic nie jest wcale wysoka.