Podobne strony

 • Gabinet Psychoterapii Marta Dubińska

  Psychiatria i psychologia
  Oferta usług psychologicznych i psychoterapeutycznych krakowskiej spacjalistki w tych dziedzinach; informacje o metodach pracy, kwalifikacjach i doświadczeniu.
 • SEKSUOLOG Seksuolog Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Jeżeli dostrzegłeś u siebie jakiekolwiek zaburzenia, mające wpływ na Twoje życie seksualne, zgłoś się o pomoc do seksuologa. Prywatny Seksuologiczny Gabinet Lekarski to miejsce gdzie wyleczymy każdy problem. Doskonali profesjonaliści Wioletta Konopa-Stelmach - pedagog i specjalista z obrębu edukacji seksualnej, jak również Bogdan Stelmach - lekarz medycyny, specjalista seksuologii, ginekologii i położnictwa oraz Sylwia Osada - psychoterapeutka oraz seksuolog - to kadra, jaka ma na koncie mnóstwo sukcesów. Troszczymy się o komfort psychiczny i bezpieczeństwo pacjenta, wszystek pacjent traktowany jest indywidualnie i z szacunkiem. Zapraszamy do naszego gabinetu oraz odwiedzenia strony www.
 • Psycholog Legionowo, Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Jesteśmy zespołem specjalistów psychiatrii, psychologii, seksuologii, pedagogiki i dietetyki. Pomagamy dzieciom i dorosłym poszukującym wsparcia, porady, rozmowy, po których łatwiej będzie im zmieniać nastawienie do życia, wyzbyją się obaw/ lęków i rozprawią się z trudną przeszłością aby w perspektywie czasu mogli żyć tak,jakby tego chcieli. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.
 • In+24 Pomoc psychologiczna - Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  In+24 Pomoc Psychologiczna to prywatna placówka, w której jest świadczona pomoc psychologiczna w formie „face-to-face” lub internetowo w ramach e-poradni. Poza typową pomocą psychoterapeutyczną prowadzimy również warsztaty i szkolenia rozwoju osobowości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Elektoralna 13/118

  Medycyna i zdrowie
  Całościowa diagnostyka i projekt stosowniej terapii dla osób z zaburzeniami lękowymi bądź problemami osobistymi a także doświadczających długotrwałego stresu dostępne są za pośrednictwem warszawskiego gabinetu terapeutycznego SYNTONIA. Przedsiębiorstwo oferuje przeprowadzenie psychotechnicznych badań kierowców oraz innych testów psychologicznych lub leczenie depresji z pomocą psychologa bądź psychiatry. Jednostka cały czas współpracuje z psychoterapeutami, psychologami, jak i psychologami-diagnostami, umożliwiając zastosowanie psychotechnik oraz psychoterapii bądź farmakoterapii. Po całkowitą propozycję usług proponowanych poprzez firmę zapraszamy na stronę www.


:: Terapia par Ursus - psychoterapia-jestem.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.psychoterapia-jestem.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz gabinet to miejsce w Warszawie, gdzie będziecie mogli oczekiwać indywidualnie prowadzonych terapii, które będą ostatecznie gwarantować skuteczność działania. Jeśli szukacie pomocy doświadczonych psychoterapeutów możecie skorzystać z naszego wsparcia. Mamy w zanadrzu nowoczesne formy psychoterapii i rzeczywiście dzięki temu liczyć można na zadowalające efekty. Stale prowadzimy pracę nad udoskonalaniem naszych propozycji.