Podobne strony

 • Gliwickie Centrum Ubezpieczeń

  Ubezpieczenia
  Na stonie informacje o ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, życiowych i turystycznych. Możliwość obliczenia składki.
 • Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Leasingowe "Tytan S.A"

  Leasing
  Strona częstochowskiej firmy zajmującej się leasingiem, prowadzącej także działalność w zakresie obrotu wierzytelnościami i nieruchomościami, pośrednictwa w sprzedaży kredytowej oraz ubezpieczeń. Znajdziesz tutaj między innymi informacje o każdej ze świadczonych form leasingu, a także kalkulator pozwalający wyliczyć kwotę raty.
 • Wakacje na Teneryfie

  Biura podróży
  Regency Resorts zaprasza na Wyspy Kanaryjskie, a szczególnie na Teneryfę. Na stronie przedstawia się położenie kurortu i jego atrakcje, prezentuje apartamenty hotelu, oferuje spacer lub przejażdżkę po okolicach, odkrywa tajniki fauny i flory Teneryfy oraz wulkanu Teide. Aktywny wypoczynek zapewnią: siłownia, kort do squasha, ping-pong. Na stronie znajdują się również propozycja rejsu Żółtą Łodzią Podwodną po wodach oceanu, zwiedzenia Cactus Parku, możliwości wypożyczania samochodów, informacje o promocji.
 • AVALON

  Brokerzy
  AVALON SA jest jedną z firm wchodzących w skład Grupy AVALON. Na stronie znajdziesz informacje o firmie oraz jej ofertę.
 • Agencja Ubezpieczeniowa

  Instytucje
  Strona domowa Agencji Ubezpieczeniowej oferującej ubezpieczenia Warty, PZU, Samopomocy, Compensy - pełen zakres ubezpieczeń.


:: Ubezpieczenia PZU Kraków - Renata Marszałek ::

Nasza ocena:
Adres: http://pzu-krakow.com.pl

Ulica: os. Szklane Domy (Aleja Przyjaźni), 1

Miasto: Kraków
Kod: 31-972
NIP:

Telefon: 123082678
Opis:

Agent PZU Renata Marszałek z Krakowa to osoba, która zajmie się tobą tak jak powinien to robić idealny doradca ubezpieczeniowy. Podpowie najlepsze oferty, załatwi wszelkie formalności, wyliczy odpowiednie zniżki a co chyba najważniejsze wyjaśni wszystko od a do z. Agent PZU Renata Marszałek nie liczy tylko na Twoją kasę, chce byś był zadowolony z wykupionego ubezpieczenia a w razie wypłaty odszkodowanie nie miał z tym żadnych kłopotów. Sprawdź a nie pożałujesz.