Podobne strony

  • Restauracje Kraków

    Turystyka i podróże
    Nasze restauracje są przez nas sprawdzone i gwarantujemy, że dania przez Państwa zamówione będą smakować. Dodatkowo oferujemy rabaty i dodatkowe bonusy w postaci darmowych drinków, napojów czy przystawek. W naszej ofercie przedstawiamy różne kuchnie: włoska, polska, żydowska, chińska. Jeżeli posiadają Państwo swoje wymagania, chętnie je spełnimy i dodatkowo zaoferujemy coś extra. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji w Krakowie. Bo każdy może zjeść w dobrej cenie...
  • Restauracje w Krakowie

    Rozrywka
    Serwis informacyjny krakowforfun.com. to najświeższe wiadomości i najciekawsze wydarzenia prosto z Krakowa. To listy sprawdzonych miejsc noclegowych o różnym standardzie i na każdą kieszeń. To oferty ponad 100 restauracji, klubów i pubów. Wszystko po to by każdy gość poczuł się w Krakowie naprawdę wyjątkowo. Portal karkowforfun.com przygotował również duży wybór wycieczek po mieście i atrakcji. Kraków bowiem to miasto które nie może pozostać obojętne.


:: Catering na komunię i wiele więcej - KrkCatering ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.krkcatering.pl/

Ulica: Os. Bohaterów Września 64/41

Miasto: Kraków
Kod: 31-444
NIP:

Telefon:
Opis:

Interesuje Cię catering na komunię? Kraków może i jest duży, ale nie tak duży jak różnorodność smaków jaką znajdziesz u nas! Wyposażymy Cię na to wydarzenie. Jeśli chcesz dobrze zjeść, powinieneś sprawdzić naszą ofertę i zamówić nasz catering. Wieliczka – leżąca nieopodal, to miejsce bogate w różnorodne smaki, znane z olbrzymiego uznania wśród wielbicieli jedzenia. Jeśli rozglądasz się miejscem, z którego mógłbyś zamówić znakomity posiłek dla Twoich gości, to oznacza, że szukałeś KrkCatering.