Podobne strony

 • Nedpol on-line

  Akcesoria
  Prezentacja oferty firmy zajmującej się sprzedażą akcesoriów samochodowych, narzędzi warsztatowych, budowlanych i ogrodniczych. Na stronie informacje o ofercie oraz cennik (do ściągnięcia).
 • Skład Materiałów Budowlanych DOMBUD

  Okna, drzwi
  W ofercie firmy znajdziesz: stolarkę budowlaną (okna, drzwi), materiały dekarskie, chemię budowlaną, materiały izolacyjne, płyty kartonowo-gipsowe oraz narzędzia budowlane.
 • JCB

  Maszyny rolnicze
  Firma JCB jest jednym z producentów maszyn do robót ziemnych, rolniczych, transportu materiałów, hydraulicznych agregatów, młotów i narzędzi budowlanych. Na stronie znajdziesz zdjęcia i dane techniczne oferowanych produktów.
 • TKL Progress - Maszyny Budowlane i Drogowe

  Maszyny budowlane
  Firma jest bezpośrednim importerem maszyn budowlanych i drogowych. Jest przedstawicielem takich firm jak: Probst, Schaeff, JCB, Avant, Ausa, AFT, Errut, Belle Group, Essig, Weber, Dynapac, Topcon. Na stronie znajdziesz rozbudowany i szczegółowy (a dodatkowo zilustrowany zdjęciami) katalog maszyn oraz aktualności. Jest też dział dostępny tylko dla klientów firmy oraz partnerów handlowych posiadających specjalny kod dostępu.
 • Hurtownia budowlana

  Ceramika budowlana
  Wizytówka firmy sprzedającej materiały budowlane, produkującej kontenery na odpady stałe, wykonującej prace spawalniczo-ślusarskie oraz sprzedającej i montującej dźwigi zakabinowe. Na stronie znajdziesz jej dane teleadresowe.


:: hurtbudowlany.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://hurtbudowlany.pl/

Ulica: Sikorskiego 2C

Miasto: Pruszcz Gdański
Kod: 83-000
NIP: 5931379085

Telefon:
Opis:

Sklep internetowy HurtBudowlany.pl zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów i narzędzi budowlanych. W sklepie znajdują się wszystkie akcesoria potrzebne do przeprowadzenia podstawowych remontów w domu. W ofercie hurtowni budowlanej można znaleźć od styropianów po rury kanalizacyjne i tynki ozdobne.