Podobne strony

 • C. I Z. Łąccy

  Producenci
  Zakład Produkcji Drzewnej oferuje: meble drewniane oraz półprefabrykaty służące do budowy mebli.
 • Interwood - producent mebli drewnianych

  Producenci
  Strona producenta wszelkiego rodzaju mebli drewnianych (od mebli dziecięcych, poprzez sypialne, aż po biurowe). Na stronie obejrzysz katalog produktów firmy wraz ze zdjęciami.
 • Fabryka Wnętrz

  Meble - handel i produkcja
  Firma projektuje i wykonuje meble kuchenne oraz sprzedaje meble kolonialne i ze starego drewna. Na stronie znajdziesz jej dane teleadresowe.
 • Burbidge

  Meble - handel i produkcja
  Strona firmy ABAKUS, będącej od 1997 r. generalnym importerem i przedstawicielem fabryki Burbridge w Polsce, producenta wysokiej jakości elementów mebli kuchennych. Na stronie znajdziesz informacje i szczegółową foto ofertę.
 • Bobrowski - projektowanie i wykonywanie mebli

  Producenci
  Firma oferuje różne kolekcje mebli mieszkaniowych, zarówno stylizowanych jak i współczesnych. Opracowuje również indywidualne projekty dla klientów oraz wykonuje meble unikatowe. Elementy dekoracji snycerskich i rzeźbiarskich są wykonywane ręcznie. Szczegóły i foto oferta - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Meble z drewna, meble drewniane na zamówienie ::

Nasza ocena:
Adres: www.krainameblidrewnianych.pl

Ulica: Białka 454

Miasto: Maków Podhalański
Kod: 34-220
NIP: 552 169 05 24

Telefon: 730 521 119
Opis:

Oferta naszej rodzinnej firmy od historycznych jej początków przebiegała pod znakiem mebli jednostkowych z zachowaniem indywidualnego stylu, prezencji oraz oryginalnego wykończenia. Do dnia dzisiejszego proces produkcji oznacza dla nas sztukę tworzenia. Nasza misją jest połączenie estetyki z funkcjonalnością i trwałością.

Słowa kluczowe: