Podobne strony

 • dobreKursy.pl - internetowy informator kursów i szkoleń

  Szkolenia
  Internetowy informator kursów, szkoleń, szkół w Polsce. Oferta firm z całej Polski. Kursy biznesowe, artystyczne, językowe, na prawo jazdy, komputerowe, psychologiczne, kosmetyczne, przygotowawcze, szkolenia z prawa, szkoły tańca, nauki pływania itd.
 • Egzaminowanie online

  Oświata i edukacja
  Tworzenie testów jeszcze nigdy nie było takie proste. Dajemy Wam proste i wygodne narzędzie do tworzenia testów online, które następnie można rozsyłać komukolwiek się chce. W tym celu należy założyć konto i zapoznać się z serwisem.
 • Infolia.pl - Szkolenia i kursy on-line - dzielimy się wiedzą

  Oświata i edukacja
  Infolia - miejsce, w którym każdy może podzielić się fachową wiedzą. Nasi trenerzy wiedzą wszystko o skutecznej sprzedaży w Internecie. Przykłady i wnioski, jakie wynikają z ich wieloletniego doświadczenia w dziedzinie e-biznesu znajdziesz w inspirujących szkoleniach on-line. Na Infolia.pl czeka na Ciebie kompleksowa wiedza z zakresu e-commerce. Copywriting, grywalizacja, media społecznościowe, tworzenie grafiki w programie Photoshop i wiele innych. Pełną ofertę szkoleń znajdziesz na infolia.
 • Szkolenia Bureauveritas

  Firmy wg branży
  Bureau Veritas specjalizuje się w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu audytów wewnętrznych oraz audytów wiodących. Na uznanie zasługuje bogata oferta szkoleniowa firmy, akredytacja IRCA oraz wysoko wykwalifikowana kadra trenerów. Szkoleniowców charakteryzujących się bogatą wiedzą oraz doświadczeniem. Firma prowadzi również szkolenia z zakresu BHP, HACCP czy też jakości.
 • Darmowe kursy css

  Nauka i technika
  Codemy.pl to strona internetowa oferująca szeroki zakres kursów dotyczących tworzenia witryn w sieci oraz programowania. Proponowane są między innymi kursy dla osób początkujących, pozwalające na poznanie podstaw HTML i CSS. Ponadto, można wziąć udział w kursie o znacznikach HTML czy kursie programowania w JavaScript. Wszystkie kursy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem Internetu i są całkowicie darmowe.


:: Efektywne zarządzanie czasem ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ementor.pl/

Ulica: Waszyngtona 34/36

Miasto: Gdynia
Kod: 81-342
NIP: 5862285500

Telefon: 327904055
Opis:

Efektywne zarządzanie czasem to temat kilku ze szkoleń online dostępnych na stronie eMentor. Czas to najcenniejszy zasób, którym dysponujemy. To od nas zależy, czy wykorzystamy go jak najlepiej, by odnieść wymarzony sukces.

Na webinariach znajdziesz odpowiedzi na pytania:
- jakie są najlepsze sposoby na motywację?
- Jak skutecznie odpoczywać?
- Jak dobrze rozpocząć dzień?
- Jak poprawić pamięć i koncentrację?

Więcej informacji o efektywnym zarządzaniu czasem znajdziecie na naszej stronie inter