Podobne strony

 • Agencja pracy

  Pośrednictwo pracy
  Jeśli szukasz pracy lub pracownika możesz tu poprzez sieć zarejestrować swoją ofertę.
 • Praca w internecie dla każdego!!!!

  Zarabianie w internecie
  Ta praca jest dla każdego niezależnie od wieku i umiejętności. Wystarczy posiadać skrzynkę pocztową. To czysty zysk bez ryzyka.
 • PortalPracy.pl

  Praca
  Praca tymczasowa, pośrednictwo pracy, doradztwo personalne – tym zajmuje się agencja zatrudnienia Platforma Pracy - Labour Ant. W serwisie agencji możesz zostawić swoje CV, albo poszukać pracowników. Edukacja, nauka, staże i praktyki - to działania z zakresu rynku pracy którymi firma też się zajmuje. Ponadto oferuje pełną obsługę firm w zakresie outsourcingu pracowniczego, kadr i płac oraz finansowo-ksiegowego.
 • AukcjeZleceń.pl

  Praca
  Bezpłatne ogłoszenia w zakresie pracy i telepracy. Szukasz specjalisty - dodaj projekt/zlecenie. Szukasz zleceń dla firmy lub siebie - złóż ofertę i pracuj przez Internet.
 • HR Consulting - Doradztwo personalne

  Doradztwo personalne
  Firma świadczy usługi doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, prowadzi rekrutacje i szkolenia.


:: www.staffline.pl agencja pracy tymczasowej ::

Nasza ocena:
Adres: http://staffline.pl

Ulica: Fryderyka Chopina 2

Miasto:
Kod: 44-100
NIP: 6312650716

Telefon:Kategorie:

Opis:

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwicach daje przedsiębiorstwom dużo korzyści. Służymy profesjonalnym oraz kompetentnym doradztwem związanym z selekcją i rekrutacją nowych pracowników. Pragniemy stać się Państwa zaufanym partnerem biznesowym, który odciąży Was z wszelkich czynności rekrutacyjnych. Oprócz tego wszystkim osobom poszukującym pracy stałej bądź przejściowej, zarówno w Polsce oraz poza granicami kraju, rekomendujemy oferty pracy, każdorazowo dostosowane do konkretnych